späť

Premerajte si svoj účet

Vážení klienti,

Dňa 1.1.2011 vstúpi do platnosti nový sadzobník poplatkov.
Pripravili sme pre vás interaktívnu kalkulačku, ktorá vám ukáže, nakoľko sa vás dotknú nastávajúce zmeny.

 

Nový sadzobník
Blog o novom sadzobníku
Otázky a odpovede

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (14)

Pridať komentár

suhlasim s nazormi ze kroky mbanku budu viest k odlivu penazi a tym aj k obmedzeniu konkurencieschopnosti banky v poskytovani uverov. menezment sa vyjadruje v zmysle ze treba nejako vykryt stratu. ja suhlasim ale rozneh banky potrebuje iste pociatocne naklady a tie sa prejavia v strate v prvych rokoch ale postup aky zvoli je nestastny.

Na základe nového cenníka, môžem teraz už s určitosťou povedať, že odchádzam a mením banku. Keďže mi v kalkulačke vyšlo, že za vedenie účtu zaplatím 2,4 eur (a to pri 3 výberoch z bankomatu mesačne - čo pokladám ešte za akceptovateľné MINIMUM!) a v klasickej kamennej banke mi vedia ponúknuť viac za menej peňazí (zároveň s neobmedzeným počtom výberov v bankomate) + po zvážení toho, že ste členom poľského systému ochrany vkladov a v prípade problémov by ste ma vyplatili v PLN, čím by som vďaka kurzovému rozdielu prišiel o ďalšie peniaze, nemám už čo riešiť. A to som mal účet v mBank ako svoj hlavný, kde mi chodila mzda + sporenie na eMax...teraz nemám však už dôvod si sem zasielať mzdu alebo tu sporiť.

Len by som ešte chcel podotknúť, že rovnako ako ako pôsobí multiplikátor depozít na zvyšovanie množstva peňazí, pôsobí aj opačne na znižovanie ich množstva ak klienti vyberajú svoje vklady...čo prostredníctvom znižovania bankových rezerv vedie v konečnom dôsledku k obmedzeniu úverových možností banky.

2010-11-24 20:34:2811 BRE bank potrebuje byt stale najzaujimavejsia. Uz len pre prichod AXA bank. Ta odoberie z tych 200 tis. klientov takych , ktrorí su prelietaví a nepochopili, ze bezpoplatkova politika bol reklamny tah v suvislosti s uveenim mBANK na trh. Aj ked oproti kamennym bankam nejake vyhody ostanu, ucty bez poplatku urcite do konca r. 2011 /môj typ/ zmyznu. Je tu este bezny ucet Privatbanka@konto: pri bezhotovostnych prevodoch cez IB je ucet bez poplatku. Takze komu sa nepaci tato polsko-nemecka banka, moze dat peniaze PENTE. A bez ironie, Privatbanke sa dari hospodarit ziskovo aj v case krizy. Pozri banky.sk.

BRE bank potrebuje byt stale najzaujimavejsia. Uz len pre prichod AXA bank. Ta odoberie z tych 200 tis. klientov takych , ktrorí su prelietaví a nepochopili, ze bezpoplatkova politika bol reklamny tah v suvislosti s uveenim mBANK na trh. Aj ked oproti kamennym bankam nejake vyhody ostanu, ucty bez poplatku urcite do konca r. 2011 /

Čo už. Ako som sa stal klientom mBank ja aj moja rodina, tak sa jednoducho zasa staneme klientmi inej banky. Teraz už naozaj nevidím žiadny dôvod prečo byť práve v tejto banke. Získali viac klientov ako očakávali a tak už začínajú. Už nepotrebujú byť tá najzaujímavejšia banka... Ale veď to je staré porekadlo že "z jedlom rastie chuť"

Neviem aky to ma zmysel - musim si nieco vybrat a potom mozem mat 1-3 vybery zadarmo.
Ja si myslim, ze to maju urobit tak, ze ked nieco vlozim - odtupnovane mam mat vybery zadarmo. Ved ide o to, aby bolo v banke dost penazi - klientov

Presne tak, kalkulačka na niečo čo dokáže vyrátať žiak 1. stupňa ZŠ. My rátať vieme, mám dojem, že problémy s počtami máte asi vy v banke...

tak.. tu sa aspon ukazuju nekorektne tahy tejto banky.. ked som sem siel, boli pre mna vyhodne ponuky tejto banky.. a myslel som, ze tu ostanem aspon nejakych 5 - 10 rokov.. no ako pozeram, to co bolo pre mna zajimave za meni nepriaznivym smerom.. no je nacase popozerat sa po alternative.. ak tu este daco zbabru.. aby som bol pripraveny..

ako sa ľudovo hovorí,od 1.1.2011 asi pôjdeme o dom ďalej

kalkulačka na niečo, čo dokáže spočítať aj žiak druhého stupňa základnej školy....
absolútne bez významu...

Ale inak chválim design.Mohly by ste také niečo spraviť aj pri výpočte hypotéky,tamto veľmi nefunguje.
A zaviesť znovu bilančný účet!

Poplatky nie sú závislé od výšky výberu. Platby kartou nad 200€ dva a nad 400€ 3 bezplatné výbery. Čo iné tam môžem zistiť?
Cena za kreditku a iné karty sa tu neuvádzajú.

@Mareko ... skoro :-P

To je nejaká videohra?