späť

Novinky v Internet Bankingu

Vážení klienti,

V septembri sme pre vás pripravili nový vzhľad v Internet Bankingu, ktorý sa rýchlo stal obľúbeným, dnes vám prinášame novú prihlasovaciu stránku a dve úpravy.
V súvislosti s týmito zmenami plánujeme odstávku v noci zo soboty na nedeľu, 27.-28.11.2010.
Konkrétne informácie o odstávke vám prinesieme budúci týždeň.

Nový vzhľad stránok login (prihlasovanie) a logout
Nová prihlasovacia stránka bude využívať nový červeno-biely motív, ktorý sme vám predstavili minule. Okrem farieb na stránke sa zmení aj jej štruktúra.
Vo vrchnej, prihlasovacej časti pribudnú dve ikonky pomocníka, ktoré vám ponúknu informácie k políčkam „Identifikátor“ a „Heslo“

K prihlasovaniu nesporne patria aj Informácie o bezpečnosti. Pravidlá ostávajú rovnaké: mBank nežiada SMS autorizáciu bezprostredne po prihlásení, počas prezerania zostatkov a pohybov na účte. K dispozícii bude i odkaz na naše stránky so širšími informáciami o bezpečnosti, šifrovaní a certifikátoch.

V strednej časti nájdete novinky zo života mBank, upútavky na prebiehajúce súťaže či dôležité informácie za poslednú dobu.

V pravom stĺpci spodnej časti nájdete FAQ – odpovede na otázky ako konať v prípade, že si zabudnete heslo, nepodarí sa vám prihlásiť, alebo si zablokujete prístup do Internet Bankingu.
 

 

novy login do Internet Bankingu

 

 


Jednoduchší formulár pre SEPA platby
Formulár pre SEPA platby nebude obsahovať niektoré políčka (napr. Referenčné číslo prevodného príkazu, Špecifický cieľ prevodného príkazu, Doplňujúce pokyny, Identifikačný kód príjemcu, Názov/meno a priezvisko pôvodného odosielateľa atď)

 

 

 

Zjednodušenie nastavovania notifikácií
Podstatná zmena nastane pri zadávaní SMS autorizačného kódu. Ten sa zadá vopred, a budete môcť vykonávať zmeny v nastaveniach až do odhlásenia sa z Internet Bankingu.

 

 

Jednotlivé druhy notifikácií, napríklad notifikácie k účtom (viď ukážka dole) alebo kartám, sa budú nastavovať na jednej strane, čo zjednoduší nastavovanie. Pribudne aj možnosť kopírovať nastavenia, (napr. nastavenia email notifikácie k účtu mKONTO budete môcť skopírovať na ďalší účet, alebo všetky účty)


Ako na to? Ako prvé je potrebné zmeniť nastavenia na jednom z vašich účtov. Ak chcete rovnako nastaviť aj ďalšie účty, označíte ich v políčku na pravej strane a voľbu potvrdíte tlačidlom Skopírovať pre označené. (nachádza sa pod účtom, v ktorom ste nastavili požadované parametre). Po skopírovaní parametrov stačí kliknúť na Potvrdiť v dolnej časti.

 

Až do odhlásenia sa z Internet Bankingu budete môcť pokračovať v úprave ďalších notifikácií.

 

Prosíme vás o zvýšenú pozornosť na ochranné prvky a informácie, týkajúce sa bezpečnosti.
Viac o bezpečnosti v Internet Bankingu nájdete na tejto adrese.

 

Jasna Cao

Jasna Cao / mBank
webmarketing


jasna.cao - zavináč - sk.mbank.eu

   

Kategórie:

Aktuality