späť

Hlasuj za najlepší návrh Internet Bankingu

 80x80_skorka_konkurs

Máme tu finále! Zapojte sa do hlasovania a vyberte víťaza!

Skončila 1. etapa súťaže „Navrhni design Internet Bankingu“ a 10 finálnych návrhov čaká na vaše hodnotenie. Od 6. novembra sme dostali vyše 60 zaujímavých návrhov od vás zo Slovenska, Čiech i Poľska. Vybrať tie najlepšie a z nich ešte lepšie bolo naozaj ťažké. 

 

Do 31.januára 2011 prebieha na našej stránke hlasovanie o víťazný návrh designu. Všetkých desať finalistov bude odmenených cenami, takže nikto „nevyjde na ocot“ :)

 


Ako hlasovať?


Na podstránke o súťaži sa môžete zoznámiť s finálnymi návrhmi. Po výbere toho najlepšieho prosím zahlasujte v ankete na našich stránkach.  Hlasovanie je ochránené okrem iného aj bezpečnostným prvkom captcha, aby nedošlo k zneužívaniu hlasovacieho systému.


Hlasovať sa dá do 31.1.2011, potom nasleduje krátka pauza na vyhodnotenie výsledkov a do 15.2.2011 uverejníme meno víťaza a umiestnenie ostatných súťažiacich.

 

 
Autor víťazného návrhu získa Apple iPad, druhou cenou je smartphone HTC Wildfire, pre tretieho v poradí

máme prichystanú navigáciu Pentagram Nomad Evo 4.3. Štvrté až šieste miesto oceníme súpravou reproduktorov Logitech LS21, siedme až desiate miesto bezdrôtovou myšou Logitech M195. Každý finalista získa tiež balíček mBank darčekov.

 

 

 

 

 

 

Jasna Cao

Jasna Cao / mBank
webmarketing


jasna.cao - zavináč - sk.mbank.eu

 

 

Kategórie:

Súťaže