späť

Hlasuj za najlepší návrh Internet Bankingu

 80x80_skorka_konkurs

Máme tu finále! Zapojte sa do hlasovania a vyberte víťaza!

Skončila 1. etapa súťaže „Navrhni design Internet Bankingu“ a 10 finálnych návrhov čaká na vaše hodnotenie. Od 6. novembra sme dostali vyše 60 zaujímavých návrhov od vás zo Slovenska, Čiech i Poľska. Vybrať tie najlepšie a z nich ešte lepšie bolo naozaj ťažké. 

 

Do 31.januára 2011 prebieha na našej stránke hlasovanie o víťazný návrh designu. Všetkých desať finalistov bude odmenených cenami, takže nikto „nevyjde na ocot“ :)

 


Ako hlasovať?


Na podstránke o súťaži sa môžete zoznámiť s finálnymi návrhmi. Po výbere toho najlepšieho prosím zahlasujte v ankete na našich stránkach.  Hlasovanie je ochránené okrem iného aj bezpečnostným prvkom captcha, aby nedošlo k zneužívaniu hlasovacieho systému.


Hlasovať sa dá do 31.1.2011, potom nasleduje krátka pauza na vyhodnotenie výsledkov a do 15.2.2011 uverejníme meno víťaza a umiestnenie ostatných súťažiacich.

 

 
Autor víťazného návrhu získa Apple iPad, druhou cenou je smartphone HTC Wildfire, pre tretieho v poradí

máme prichystanú navigáciu Pentagram Nomad Evo 4.3. Štvrté až šieste miesto oceníme súpravou reproduktorov Logitech LS21, siedme až desiate miesto bezdrôtovou myšou Logitech M195. Každý finalista získa tiež balíček mBank darčekov.

 

 

 

 

 

 

Jasna Cao

Jasna Cao / mBank
webmarketing


jasna.cao - zavináč - sk.mbank.eu

 

 

Kategórie:

Súťaže

Komentár (11)

Pridať komentár

ten design potesi pretoze ten momentalny je nic moc.Ale to su iba dekorativne zmeny ovela viac by ma potesilo keby spravite internet banking bezpecnejsim.Tym mam namysli overovanie uzivatela pri prihlaseni bud sms alebo grid kartou alebo nieco ine.Ale aspon pri posielani penazi take nieco existuje...

Namiesto vyhadzovania peňazí na zbytočné kozmetické zmeny internetbankingu by ste radšej mali zvýšiť tie vaše "fantastické" úroky, aspoň na úroveň toho, čo ponúka Poštová banka alebo ZUNO... Nazývať 1,5% ný úrok za fantastický je poriadna drzosť... to aj za socíku bol bežný úrok vyšší (2,00% a žiadne zdanenie!)! Požičiavať za vyše 20%ný úrok a za vklad dávať menej ako 2% to je teda pekný odrb...

:) hlavne zostante pri povodnych farbach, biela, modra, cervena+kvetinka:) =>SVK - nezabudajte na "podvedomie" alebo inak povedane "asociacie"
vsetko dobre:)

Viac ako vzhľad by som potreboval funkcionalitu pre kritéria vyhľadávania z histórii operácii a to konkrétne
podla VS variabilného symbolu, čísla účtu kam a odkiaľ idú peniaze pre ľahšiu kontrolu. Ak niečo potrebujem staršie nájsť tak si musím najprv urobiť export. Neviem ako to majú podnikatelia. Tu vidím miesto na zlepšovanie.
Taktiež by som privítal aby číslo účtu a VS boli pri zadávaní platby, príjemcu mali väčší font aspoň 20 a formátovaný s medzerami pre lepšiu kontrolu a čitateľnosť.

zdravím všetkých,
pôvodné vzhľady stále ostávajú, v prípade, že víťazný návrh implementujeme, zmeniť si ho budete môcť ľubovoľne, tak ako doteraz.

Plne sa stotožňujem s predošlými príspevkami. Načo meniť niečo čo funguje, nehovoriac o tom, že sa podľa "nových" návrhov v podstate mení len farebná podoba toho čo je??? To už chcete byť ako Facebook, ktorý neustále čosi "vylepšuje" a mení, až to dobabrali tak, že to všetkým lezie na nervy?

Zase niekto vymýšľa somariny. Načo - keď stránka funguje.
Treba sa skôr zamyslieť ako zlepšiť technické parametre funkcie m-banku, prípadne vymyslieť ďalšie nové-podporné funkcie.

Nechajte vzhľad tak, ako je. Pracujte radšej nad novými funkciami.

preco menit? naco menit? aby som zas 10 min hladal co mam zmacknut?

a ta bezdotikova platobna karta? (PayPass)

strach a hroza... co sa vlastne v dizajne zmeni? podla mna nic...