späť

Plánovaná odstávka

Plánovaná odstávka

Vážení klienti,

Dňa 10. apríla v nočných hodinách od 00:30 do 9:30 (zo soboty na nedeľu) plánujeme odstávku systémov mBank z dôvodu modernizácie Internet Bankingu.

Transakcie platobnými kartami nebudú autorizované v čase od 01:00 do 08:30.

Nedostupný bude: 

• Internet Banking
• Systém žiadostí o produkty
• SMS

 

mLinka bude dostupná v informačnom móde.

 

Ďakujeme za pochopenie,

tím mBank

Kategórie:

Aktuality

Komentár (9)

Pridať komentár

@mBloggerka: Dakujem, ale mal by som aj za rychle ruky... lebo som v tom okamihu stihol spravit aj screenshot :) .... samozrejme, teraz viem ako to zobrazit aj normalne :)

Inak som spokojny s tym, co sa mBank podarilo

@abcdef: každopádne dostávaš medailu za rýchle oči :) ďakujem a prajem pekný deň

@mBloggerka: Ano, mas naozaj pravdu, je to uz sucast aktualneho IB - ked zvolim prichadzajucez/odchadzajuce platby. :) Dakujem za info. Vasi vyvojari pre tu cast zrejme zapinaju v CSS "display:none" asi az javascriptom po nacitani stranky, takze na velmi kratku chvilu sa ta cast objavi za urcitych okolnosti.

@abcdef: Ako som písala pod druhým blogom: VS, KS, SS a iné sa zobrazujú len pri Druhu operácie: Prichádzajúce a Odchádzajúce platby.. keď si otvoríš Históriu operácií, máš tam defaultne nastavené Druh operácie: Všetky.
Pozri na to ešte raz prosím a daj vedieť :)

Vsimol som si, ze neskor medzi rozsirene kriteria pribudne aj: Cislo uctu, nazov/adresa/ KS, VS, SS..... na chvilu sa mi to vzdy zobrazi a potom to zmizne :) ale screenshot som spravil :)

Kedy je planovana dalsia modernizacia?

Peto, asi si nikdy nemal účet v Tatrabanke, tam bolo každú chvílu (doslova snáť takmer každý deň) v inetbank niečo nefunkčné - podvečer-noc kedy boli ľudia z práce doma, či cez víkendy. Cez deň pracovný zas kvôli nedostatočne nadimenzovanej serverovni bolo prihlasovanie sa a pohybovanie sa v ich i-bankingu skutočným spomaleným zážitkom z čias prvých modemových spojení 90-tych rokov. Nehovoriac o tom, že prihlasovať sa cez deň z práce je spraviť si zo seba otvorenú knihu voči miestnym správcom.

O 9:30 je uz slnko riadne vysoko, ale pre mBanku trva noc az dovtedy.
Nuz, su akysi prispati oproti konkurencii...

Znova odkaz pre Vašich klientov: ak ste v nedelu v čase od 01:00 do 08:30 hore kdekoľvek na svete, naša banka bude OFF. Preto radšej vždy majte 2 účty..., lebo konkurencia takého odstávky nemáva.

Aj opravenie názvu účtu eMAX Biznis by sa zišlo. Nie je to síce modernizácia, ale tak, je to hanba :)