späť

V mBank - od májového sviatku práce do Vianoc

Prežila som v mBank tri ročné obdobia a nebolo to také zlé, ako som sa obávala. Dokonca som si všimla, že niekde v pozadí počítačovej obrazovky sa striedalo leto s jeseňou a jeseň zo zimou.

Keď som začala pracovať v mBank mojou prvou starosťou boli topánky. Utkvelá predstava o bankovníctve mi nakázala si kúpiť niečo čudné na podpätkoch. Bola to úplné zbytočná kúpa... Podpätky, laptop na ramene a na druhom ekologická nákupná taška, znemožňuje tridsiatničke so záväzkami rýchly presun z pracoviska domov. Našťastie mBank je taká, aká je a podpätky tu nikto nežiada.

Blíži sa koniec roka a tak hodnotím predchádzajúce obdobie. Chválim samú seba a myslím si, že som to v celku zvládla. V mojom najbližšom okolí prežili všetci, deti a pes. Len pre niekoľkých škrečkov som musela v záhrade vykopať malý hlodavčí hrobček. No ale nebudem na seba príliš prísna – určite ich nemá na svedomí moja práca v mBank. Napriek tomu, že to bolo niekedy husté.

Od mája do decembra som prežila tsunami spustenia banky a chrípkovú vlnu, ktorej ako prví podľahli kolegovia z marketingového oddelenia. Možno na nich silno zapôsobil marketing farmaceutických firiem a dali sa zaočkovať proti chrípke. Ale hlavne som rada, že sa stále môžem viesť na inej, dôležitej vlne. Vlne spoločnosti mĽudí, ktorí mi umožnili a pomohli využiť príležitosť a naučiť sa robiť niečo úplne nové. Veď spojenie web stránka a ja bolo ešte pred pár mesiacmi viac ako abstrakcia. mĽudia to sú: mŠéf – a jeho „dobré ráno, ako sa máte“, Barbora a jej súkromný veľkosklad mandošiek čiže mandaríniek, Miro a milión odpovedí na mojich milión otázok. Bez neho by som bola v html džungli stratená. Jednoducho: Tarzan Internet Bankingu :-) Peťo a jeho drsné slovné spojenia. Jazykári a slušáci zavrite oči pri pár riadkoch, budem citovať: „Idem do r..i..ť...á...š...a“ , bez ktorého si neviem prestaviť deň. Pán Suchánek a jeho večný optimizmus, ktorý je ako mKiosk. Čiže bez hraníc v čase a priestore. A Ivka – vždy pripravená slovenská exportná poradkyňa na severe Európy.

Vlny sú dobré. Teraz ide tá vianočná. Idem sa do nej hodiť :-)

    Majka Kadleček
Webmarketing specialist
mBank

Kategórie:

Aktuality