späť

Veľké aprílové ceny Kartománie

Máme ďalších výhercov, ktorí s nami poctivo súťažili celý apríl! Dnes sú to opäť dva kusy šikovných tabletov Apple iPad a veľká ľubovoľná dovolenka za 5000€. Kto teda vyhral?

Žrebovali sme 4. mája 2011 z 3041 klientov, ktorí v priebehu apríla zaplatili kartou aspoň 150 € a na súťažnom konte im ostalo aspoň 50 bodov.

Prvým pánom "na holenie" sa stal Juraj z Nitry!

Juraj získal 154 bodov a priznal sa, že súťažil len kvôli iPadu. Sme radi, že mu to vyšlo :)

Druhým výhercom sa stal Matúš z Prešova!

Matúš príde vymeniť svojich 366,83 bodov za iPad už v piatok.

A teraz fanfááááry!

Ľubovoľnú dovolenku za 5000 € získava...

Zuzana z Hamuliakova!
Zuzana sa zaregistrovala do Kartománie pár dní po štarte a tento mesiac získala 372,27 bodov.

S niektorými z nich sa stretneme už tento týždeň, môžete sa tešiť na fotografie z odovzdávania cien.

Tí, ktorí nevyhrali, nesmúťte, práve beží (okrem hokejových zápasov:) posledné kolo Kartománie do konca mesiaca. Máme pre vás ešte 5 fotoaparátov Canon IXUS 220 HS, dva tablety Apple iPad a dovolenku podľa vlastného výberu v hodnote 5000€.