späť

Ako sme odovzdávali veľké aprílové ceny Kartománie

 
Pred týždňom sme žrebovali výhercov, ktorí usilovne súťažili v priebehu apríla :) Odmenou boli dva tablety Apple iPad a dovolenka za 5000€. Ako prebiehalo odovzdávanie cien?

  

 

    

Ako prvý sa u nás zastavil Matúš z Prešova, ktorý momentálne žije v Bratislave. S mBank je už dlho a vyzeral spokojne :) Podľa jeho slov, nad iPadom premýšľal už dlhšie, ale nikdy nedošlo k jeho kúpe.

Do Kartománie sa zaregistroval hneď v prvý večer a ako vidíte, oplatilo sa :)

V pondelok sme privítali Filipa z Bratislavy, ktorý si prišiel prevziať digitálny kompakt Canon. Získal ho už za 14,65 €, ktoré minul na nákup kartou od mBank. Okrem bežného účtu mKONTO vlastní aj mVKLAD.      

   

Poobede hneď po zápase Slovensko – Dánsko sa zastavil Juraj z Nitry, ako posilu priniesol priateľku. Priznal, že sa do Kartománie zapojil iba kvôli iPadu a spoločne platili nákupy kartou s delfínom :) Jurajov príchod do mBank motivovala naša predošlá súťaž o skútre Vespa, avšak šťastie sa usmialo až teraz.

Dnes sme mali tú česť s pani Zuzanou z Hamuliakova, ktorá si prišla po dovolenkové poukazy. Zistili sme, že jej najobľúbenejším produktom u nás je debetná karta s delfínom od účtu mKONTO, ktorú používa predovšetkým na platby v obchode a na internete. Ďakujeme za návštevu a prajeme krásnu dovolenku celej rodinke!  


Všetkým výhercom blahoželáme a tým, ktorí ešte nevyhrali, držíme palce :) V hre Kartománia máme pre vás ešte 4 kompakty Canon, dva tablety Apple iPad a poslednú dovolenku za 5000 € !

 

 Zaregistruj sa a vyhraj tiež!

 

 

Viac o súťaži Kartománia 2
Pravidlá súťaže
Otázky a odpovede
Zoznam výhercov

 

 

 

 

  Jasna Cao / mBank
webmarketing
jasna.cao - zavináč - sk.mbank.eu

Kategórie:

Súťaže