späť

Česká a slovenská mBank spoločne prekročili hranicu 500–tisíc klientov

Klienti mBank

Česká a slovenská mBank spoločne prelomili magickú hranicu 500 000 klientov.


Počet klientov v Českej republike vzrástol na 367 000,
Slováci k tomuto výbornému výsledku prispeli počtom

viac ako 133 000 klientov.

Celkovo mBank v oboch krajinách spravuje viac ako 960 000 účtov. 

 

Veľmi ma teší, že mBank dosahuje dobré výsledky ako v Českej republike, tak aj na Slovensku. Celkový počet pol milióna klientov je za tri a pol roka existencie banky výborný výsledok a mBank je tak najrýchlejšie rastúcou bankou poslednej dekády,“

komentuje výsledky generálny riaditeľ mBank pre Českú republiku a Slovensko Janusz Mieloszyk.

Za našim úspechom stojí nielen naša ústretová poplatková politika a dobrá produktová ponuka, ale tiež fakt, že nenútime klientov navštevovať pobočky a väčšinu našich produktov si môžu zriadiť z pohodlia svojho domova cez internet. mBank tak aj napriek rastúcej konkurencii ostáva dôležitým hráčom na trhu retailového a internetového bankovníctva a verím, že aj v ďalšom období udržíme tento úspešný trend a že počet našich klientov bude aj naďalej výrazne stúpať, “ dodáva generálny riaditeľ.

mBank vstúpila na slovenský a český trh koncom roka 2007 a postupne sa stala dôležitým hráčom na trhu retailového a internetového bankovníctva v oboch krajinách.


mBank je na Slovensku aj v Českej republike opakovane oceňovaná v anketách verejnosti, podnikateľov i odbornej verejnosti. V roku 2011 získala česká mBank druhé miesto v ankete Zlatý měšec a celkovo štyri ceny v hlasovaní verejnosti, podnikateľov i odborníkov Zlatá koruna. Na Slovensku bol bežný účet mKONTO ocenený ako najlepší v ankete Zlatá minca, kde vyhral v hlasovaní verejnosti, i v ankete odborníkov.

 

 

Ďakujeme všetkým klientom za priazeň,

 

tím mBank

Kategórie:

Zo života banky