späť

Majitelia májových cien Kartománie

 
Druhé kolo Kartománie skončilo- 13 kompaktov Canon, 6 tabletov Apple iPad a šeky na dovolenku za 15 000€ sú rozdané. Ako vyzerajú šťastní majitelia výhier i niečo o nich, môžete zistiť v blogu.

  

Ako prvý nás poctil svojou návštevou Emil z Bratislavy, ktorý sa stal výhercom 12. kompaktu Canon IXUS. Podebatili sme o cestovateľských zážitkoch, o bankových službách, o platobných kartách a vlastne všetkom, čo nám pri týchto témach napadlo :)

Emil patrí k našim klientom od začiatku mBank a využíva u nás hlavne kreditku.

  

 

     

 Na fotke síce nevyzerá, že sa teší, ale bolo to tak :) Marián z Vrbového si prišiel prevziať svoju výhru - Apple iPad, na ktorý sa najviac teší jeho pani manželka. Marián nám neveril, že sa výhry v súťažiach dávajú naozaj výhercom, tak dúfame, že sme ho dostatočne presvedčili :)

Našim klientom je presne rok a na mBank oceňuje prístup vždy a všade- cez Internet Banking.

Ďalší skvelý klient, ktorého sme mali možnosť spoznať, vyzerá na tejto fotke ako krajší brat istého Patrika z Piešťan, ale nenechajte sa oklamať, je to Bratislavčan Róbert :)

Okrem bežného účtu mKONTO má u nás aj podnikateľské mKONTO Biznis a vo vodách mBank pláva od marca 2010.

 

 

 

Túto stredu sme mali tú česť stretnúť mladú pani Evičku zo Žiliny, ktorá vyhrala poslednú dovolenku za 5000€. Tá je našou klientkou už skoro rok, jej najobľúbenejším produktom je mKONTO. Dovolenka padla na úrodnú pôdu a Eva prezradila, že sa o ňu podelí :)


 Náš hovorca Matej Kubinec odovzdáva cenu Eve zo Žiliny

 

 

Ďakujeme všetkým, ktorých sme mali možnosť stretnúť vďaka Kartománii, ale i tým, ktorí sa do súťaže zapojili, rozhodne nie je posledná tohto druhu a ak šťastie dá, možno sa vidíme nabudúce práve s vami :)

 

Viac o súťaži Kartománia 2
Pravidlá súťaže
Otázky a odpovede
Zoznam výhercov

 

 

 

  Jasna Cao / mBank
webmarketing
jasna.cao - zavináč - sk.mbank.eu

Kategórie:

Súťaže