späť

Zobudila som sa a zrazu je tu jar!

Hm, titulok mohol znieť viac pútavo a dramaticky. Napríklad takto – Zobudila som sa po trojdňovej kóme a zrazu je jar!

Neprežila som síce kómu, len chrípku, ale prekvapenie bolo veľké. Keď som po troch dňoch sústavného ležania v posteli a pozerania smerom na plafón našla v sebe silu pozrieť sa aj z okna, zistila som, že Zem sa točí ďalej. Čiže zima je preč a jar je tu.
Okrem toho, že Zem sa točí, som ďalej zistila, že keď som ležala v chrípkových horúčkach, najveselšie sa točil život môjho psa. Využil dlhé hodiny, keď som nebola schopná reagovať na jeho činy a naplnil svoje psie túžby – zlikvidoval alebo skúsil zlikvidovať všetky kvetináče, ktoré sa mu nepodarilo zničiť doteraz.
Ako všetko aj chrípka ma svoje pravidlá. Základné sú:
1. pes musí byť niekde zavretý,
2. chrípku treba vyležať - príbehov o zlyhávajúcom srdci u tridsiatnikov po nevyležanej chrípke som počula už dosť,
3. svoj život napriek fyzickému stavu treba mať pod kontrolou. Ešteže život, aspoň jeho bankovo-finančnícka časť, sa dá zariadiť v mBank on–line.
Takže ležím a čo budem hovoriť – už sa nudím. Iste, bolo by skvelé môcť takýmto spôsobom riadiť aj zvyšnú časť života, ale keď sa to nedá, tak sa to nedá. Hoci nechcem predbiehať klimatológov s ich odbornými vyjadreniami - je tu jar. Nielen v prírode, ale aj v nových službách mBank. Za prvú jarnú lastovičku môžete považovať správu pre dôchodcov, ktorí si už konečne budú môcť dať posielať dôchodok na účet mKONTO. Okrem toho, ďalšie lastovičky (nielen tie z mBank) sú podľa ornitológov už na ceste k nám. O všetkých nájdete vždy čerstvé informácie v našich novinkách

        Majka Kadleček
Web Marketing specialist
mBank

Kategórie:

Aktuality

Komentár (3)

Pridať komentár

Zdravim Rame,

nabuduce:-)

Majka, mBank

Snad sa dockam aj dakeho blogu, kde nebude spomenuty produkt mBank. Tento vyzeral nadejne... skoda len, ze 5 riadkov pred koncom to Majka pokazila. :)

Chrípka je nepríjemná choroba, želám skoré uzdravenie. :))