späť

2% na sporení eMAX plus!

Od dnešného dňa zdvíhame úrok na sporiacom účte eMAX plus pre našich aktívnych klientov. Stačí zaplatiť kartou aspoň 100 eur mesačne a vaše úspory budú zhodnotené lepším úrokom, 2% p.a.

A navyše, lepší úrok bez podmienky platiť kartou platí mimoriadne až do polovice januára 2012 pre všetkých nových klientov.

Ako to funguje?

Ste u nás po prvý raz? Otvorte si k bežnému účtu mKONTO bez zbytočných poplatkov  aj sporiaci účet eMAX plus- do polovice januára 2012 máte zvýhodnené úročenie aj bez platenia kartou. Samozrejme, budeme len radi ak ju budete používať  a na výmenu vám ponúkame zvýhodnené výbery z bankomatu.

 

Máte už eMAX plus? Pozrite sa do Internet Bankingu, koľko ste zaplatili kartou minulý mesiac. Za platbu kartou považujeme platby debetnou i kreditnou kartou na termináli u obchodníkov, platby na internete a to všetko doma i v zahraničí. Ak ste zaplatili kartou viac ako 100 eur mesačne, ste už len krok od lepšieho úroku.

 

Všetko zistíte v Internet Bankingu :)

Ak teda prevetráte svoju kartu pošleme vám správu do Internet Bankingu priamo s možnosťou aktivácie a dátumom platnosti lepšieho úroku. Zvýhodnené úročenie bude platiť od polovice nasledujúceho mesiaca, v ktorom ste zaplatili dostatočný objem kartou. 

 

A ešte jedna dobrá správa na záver: Úroky pripisujeme každý mesiac!

 

lepší úrok mBank

FAQ

Viac o účte eMAX plus

Chcem si otvoriť eMAX plus

Podmienky akcie

 

Kategórie:

Aktuality