späť

Dáš mi číslo? Zavolám ti ... alebo na hudobných festivaloch rozdáme tisíce kondómov

 mBank

Na leto sme pripravili špeciálnu akciu. Návštevníci hudobných festivalov sa môžu tešiť na neobvyklý suvenír.

 


Viac ako štvrť milióna kondómov bude mBank  distribuovať na festivaloch BeeFree, Grape a na Uprising Reggae festivale.
Netradičnou promokampaňou chceme počas letnej sezóny podporiť  získavanie nových klientov predovšetkým z radov mladých ľudí,  ktorí ešte nevyužívajú služby žiadnej banky a nevlastnia bankový účet.

„Chceme byť bankou prvej voľby pre ľudí, ktorí končia školu a dorástli do veku, kedy odchádzajú od rodičov a začínajú sa stavať na vlastné nohy. Oslovovať ich preto budeme priamo na miestach, kde sa v lete stretávajú v hojnom počte,“ hovorí marketingový riaditeľ Petr Vondráček.


Kondómy bude rozdávať tím vyškolených hostesiek. „Tie si poznačia číslo dotyčného, ktorému v nasledujúcich dňoch zavolajú pracovníci telefónneho predaja a ponúknu vhodné produkty mBank. Druhým efektom kampane je fakt, že nápis na krabičke môže zohrať netradičnú a úsmevnú úlohu pri zoznamovaní partnerov a vzájomnej výmene telefónnych čísel,“ upresňuje zámer kampane Petr Vondráček.


Dodávateľom špeciálnej edície kondómov je spoločnosť Primeros.

„Vsadili sme na kvalitu a oslovili sme známeho českého výrobcu. Nie je to žiaden dovoz z Ázie. Kondómy spĺňajú všetky prísne zdravotné normy a krabička obsahuje aj návod na použitie,“ spresňuje Petr Vondráček.

 Viac

Kategórie:

Aktuality