späť

Nový termínovaný vklad a úprava sadzieb

mVKLAD na 9 mesiacov

Vážení zákazníci,


od dnešného dňa rozširujeme ponuku sporiacich produktov o nový termínovaný vklad na 9 mesiacov.

Zároveň upravujeme úrokové sadzby na existujúcich terminovaných vkladoch.

termínovaný vklad mVKLAD

na 3 mesiace  
2,2% p.a.
na 6 mesiacov  
2,4% p.a.
na 9 mesiacov   
2,6% p.a.
na 12 mesiacov  
2,9% p.a.

Nový termínovaný vklad na 9 mesiacov zaplní medzeru medzi obľúbenými 6 a 12 mesačnými vkladmi a vychádza v ústrety klientom, ktorí sa nechcú viazať na dlhšie obdobie.  
   
Aj napriek úpravám úrokových sadzieb patrí úročenie na sporení v mBank medzi najlepšie na trhu.

Presvedčte sa sami:

termínovaný vklad na 3 mesiace

termínovaný vklad na 6 mesiacov

termínovaný vklad na 9 mesiacov

Ročná úroková sadzba. Zdroj: Scott&Rose. Aktualizácia k 13.8.2012

 tím mBank

Vyskúšajte našu sporiacu kalkulačku
eMAX plus- sporiaci účet bez viazanosti
Časté otázky
Viac o sporení v mBank
Ochrana vkladov

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (12)

Pridať komentár

Ako je to s ochranou vkladov? Z toho, čo som si prečítal, je to rovnaké ako na Slovensku. Ale zarazilo ma, že výplata by bola v zlotých. Je to naozaj tak?

Koresz má pravdu: Zo sporenia plus v Zune sa dá vyberať bez obmedzenia. Skutočne (F*kt to označilo ako neslušný výraz) je to najvhodnejšie v prvý deň mesiaca. Vyberiete celú čiastku a to čo nepoužijete, vložíte na nové sporenie plus. Takto prídete iba o 1deň úrokov. Nie je pravdivé Prasove tvrdenie, že v ďalšom mesiaci by bol úrok 0%. Každý mesiac máte istých 2.5%.
Matematika a logika nepustí: Stále je lepších 2.5% pri mesačnej viazanosti u Zuno ako 2.4% pri 6-mesačnej viazanosti v mBank.

Koresz má pravdu: Zo sporenia plus v Zune sa dá vyberať bez obmedzenia. Fuckt je to najvhodnejšie v prvý deň mesiaca. Vyberiete celú čiastku a to čo nepoužijete, vložíte na nové sporenie plus. Takto prídete iba o 1deň úrokov. Nie je pravdivé Prasove tvrdenie, že v ďalšom mesiaci by bol úrok 0%. Každý mesiac máte istých 2.5%.
Matematika a logika nepustí: Stále je lepších 2.5% pri mesačnej viazanosti u Zuno ako 2.4% pri 6-mesačnej viazanosti v mBank.

Opravujem. e-Max +

Este ste zabudli "upravit" urok na e-Maxe. Ten je kedy na rade? Tipujem 1,9%.

koresz, vďaka za upresnenie (za Wiadomość). Mne to vysvetloval ich človek na infolinke tým štýlom, že najlepšie je v prípade potreby vybrať si peniaze z ich sporenia plus k prvému dňu nového mesiaca, a potom tam vložiť/previesť ďalšiu sumu až o mesiac, pretože inak by sa na ňom v prebiehajúcom mesiaci už nič neúročilo. No s infolinkami všeobecne mám takú skúsenosť, že čo človek, to iný druh (dez)informácie.

pras, nie je to celkom tak s tym sporenim plus. To je fakt, ze ak niekto posle odtial peniaze, strati urok za dany mesiac, ale scasti sa tomu da vyhnut. Staci, ak klient zrusi sp.plus, peniaze vyuzije, na co chce, a potom sp.plus opat zriadi, tym sa peniaze nadalej budu urocit 2,5 % p.a. za dni, ktore este zostali v danom mesiaci, kedze sa urok pocita za kazdy den.

aj keď tomu netlieskam, spoludiskutujúci neporovnávajte nepatrične termínované vklady mBank so sporením plus v Zune. Termínovaných vkladov mBank si môžem pozakladať aj 50, a ak náhodou potrebujem predčasne nejaký zrušiť, dostanem z neho stále k istine navyše polovicu prvotne uvažovaných úrokov (v zune je predčasný výber z ich termínovaných "odmenený" 0% úrokom, aj keby ste vybrali po 11 mesiacoch uloženia z ročného) a 49 TV mi beží na plný úrok ďalej, po ich ukončení a nepredĺžení sa mi môžu bez akéhokoľvek zásahu presunúť naspäť na eMax plus kde sú ďalej úročené 2,1% p.a.
Na tom Zunovom 2,5% p.a. si kolko môžte vyberať úrokov, peňazí, predčasne ukončovať - vyberte si odtiaľ 3x do roka peniaze a zrátajte si úrok p.a.
"Oni majú 1 mesiac s úrokom 2.5% [p.a.] a na iné treba zabudnúť." - a druhý mesiac tam máš 0%.
Navyše úrok na t.v. je garantovaný (pri ukončení termínu), 2,5% p.a. môže Zuno na sporení plus kedykoľvek zmeniť, to nie je nijak zaručené v čase.
V tomto prípade porovnávate prevodovky s kolobežkami.

Zbytočne porovnávate ZUNO pri 6-mesačnom viazaní. Oni majú 1 mesiac s úrokom 2.5% a na iné treba zabudnúť.
Nesnažte sa klamať reklamou, ale urobte lepšie podmienky ako konkurencia, respektíve NAJlepšie. Uvidíte, že klienti sa budú hrnúť.

Práve mi končí viazanosť na termínovaných vkladoch u konkurencie a chcel som si zriadiť mVklad u vás. Po tom, ako ste znížili úrok na ročnom termínovanom vklade to iste neurobím, konkurencia je lepšia a ten 9 mesačný si strčte...

Napíšem len jediné. Doteraz bol úrok pri 6 mes 2,6% a 12 mes 3,1%. Oni urobia zmenu, z dôvodu citujem: "Nový termínovaný vklad na 9 mesiacov zaplní medzeru medzi obľúbenými 6 a 12 mesačnými vkladmi..." 6 mes 2,4%, 9 mes 2,6%, 12 mes 2,9%. Čiže všetko znížili, ale hlavne že zaplnili dieru. Šikovný.

Nechapem Vas, mila banka. Ked konkurencia bez viazanosti dava 2,50% a peniaze mozem kedykolvek vybrat - najlepsie ale na zaciatku mesiaca co nieje nijak obmedzujuce, preco by som ich mal dat k Vam ak davate stale len 2,60% a stale sa viazem?? Dajte aspon 3% na 9mesiacov a 3,20% na rok, potom ma nalakate.