späť

Bezkontaktné karty odteraz pre všetkých

bezkontaktna karta

Nedávno sme ohlásili vydávanie bezkontaktných kariet pre našich nových zákazníkov, dnes by sme sa radi postarali aj o tých súčasných :-)


Od dnešného dňa si bude môcť objednať bezkontaktnú kartu naozaj každý, kto vlastní kartu k účtu mKONTO alebo mKONTO biznis - jednoducho, rýchlo a bez poplatku za vydanie karty s novou technológiou.

 

Žiadosť si môžete podať telefonicky na mLinke (0850 60 60 50) ako identifikovaný klient alebo priamo v internet bankingu, v sekcii Žiadosti a dispozície.

bezkontaktná karta mBank

                  

Ihneď po prijatí vašej žiadosti začneme pracovať na výrobe novej karty, zatiaľ čo môžete pohodlne platiť vašou súčasnou kartou. Nová karta by mala doraziť na vašu korešpondenčnú adresu do 15 dní, po jej aktivácii sa súčasná karta zablokuje.

Výmena platobných kariet za bezkontaktné je bez poplatku. (Dodatkové karty pre disponentov naďalej ostávajú spoplatnené podľa platného sadzobníka).


Viac o bezkontaktných kartách
Máte otázky?
Limity kariet

 

jasna cao

Jasna Cao

 

webmarketing

jasna.cao - zavináč- sk.mBank.eu

Kategórie:

Aktuality

Komentár (17)

Pridať komentár

Poslal som žiadosť o výmenu karty k účtu mKONTO za bezkontaktnú ešte dňa 07.12.2012 a doteraz mi vôbec nedorazila, neviete čo je s tým, doteraz je 0% vybavenie žiadosti (žiadosť HCM039487608) a to je už dnes 25.01.2013. Ďakujem za odpoveď.

Poslal som žiadosť o výmenu karty k účtu mKONTO za bezkontaktnú ešte dňa 07.12.2012 a doteraz mi vôbec nedorazila, neviete čo je s tým, doteraz je 0% vybavenie žiadosti (žiadosť HCM039487608) a to je už dnes 25.01.2013. Ďakujem za odpoveď.

dobry den,

plati pre tuto kartu nejaky kumulativny limit pre bezhotovostne platby do 20 Eur na den ?

dakujem

Mozes definovat tie dalsie (lepsie) moznosti? Ale mrzi ma, ze sa k vaznejsim otazkam nevyjadri aspon raz za cas niekto kompetentny z mBank. Inak taketo pisanie si pre mna straca vyznam a skoda casu ak sa nedozviem nic po 12 dnoch...

Tieto bezkontaktne karty su len medzistupen.
Dalsie ( lepsie ) moznosti sa blizia !

Dobry den.Chcem sa spytat preco sa bezkontaktne platby zobrazuju v nezuctovanych platbach v IB az po 3 dnoch?

J

na akú maximálnu vzdialenosť dokáže čítačka načítať udaj z karty? može sa mi stat že prechodom okolo čítačky zaplatím nákup za niekoho cudzieho?

aka je najväčšia vzdialenosť od citacieho zariadenia ktore dokaze nacitat udaje z mojej karty,aby sa mi nestalo že zaplatím nákup susedovi?

Ahojte,
1. ak je karta vo výrobe a objednáš bezkontaktnú, príde bezkontaktná. Iba ak by si ju objednal naozaj len týždeň či dva pred expiráciou a bola by už na ceste, môže sa stať, že prídu dve.
2. kreditka zatiaľ ostáva kontaktná
3. zatiaľ máme v pláne vydávať obe typy kariet, minimálne do konca roka 2013.
4. @sos: pred expiráciou karty Ti príde e-mail o automatickej obnove karty s informáciou, že obnovená karta bude bezkontaktná. V prípade, že budeš mať záujem o kontaktnú, v e-maili budú pokyny ako sa dostať ku kontaktnej.
Karta k eMAX ostáva naďalej kontaktná a meniť ju nechystáme.
Bezkontaktné platby nie je možné osobitne blokovať v IB, aj limit 20 eur je stanovený od spoločnosti VISA.

1./ karta k mKontu a eMax plati do 12/12. Nove karty budu uz aj bezkontaktne ?
2./ Budu aj karty eMax bezkontaktne ?
3./ Vymena karty bude automaticky bezkontaktna, alebo on treba poziadat ?
4./ Bude mozne funkciu platbu bezkontaktovou technologiou zakazat - povolit v nastaveniach IB ?
Vdaka za odpoved. cao

Moderny bankovy produkt a prima sluzba. Zasluzime si to. Vasi klienti.

Na to sa da povedat len jedno, ste super. :)

Dokedy platí táto vypísaná ponuka? Kým budú v obehu živé všetky kontaktné?
Osobne chytím ešte poslednú várku kontaktných kariet, takže mi bude platiť od vydania ešte ďalšie 3 roky.
No keďže ešte nie som úplne presvedčený o tom, že bezkontaktná je lepšia, prinajmenšom rovnako bezpečná, tak ešte nezadávam požiadavku na kontaktnú.
Ak by som po dvoch rokoch zmenil názor a "uveril" novej technológii, tak ako to bude vtedy?
Viem že vtedy už MOŽNO bude aj iná potlač kariet, no myslím s poplatkami.
Ak táto ponuka nebude tak dlho platná, a poplatky za prevydanie karty ešte v priebehu platnosti pôvodnej prípadne narastú (niektoré totiž časom ozaj rastú), tak by bodla táto info.

aj ja mam otazku - nakolko som od vas "dostal" uz aj mKreditku, tak ma skor zaujima bezkontaktna technologia pri tejto sluzbe .. bude aj mKreditka bezkontaktna?
Aby som upresnil ... ci sa bude dat coskoro vymenit sucasnu kreditnu kartu kontaktnu za bezkontaktnu tiez bez poplatku? .. dakujem

Co sa stane, ak je/bude karta onedlho vo vyrobe a poziadam o bezkontaktnu? pridu dve ?

Niekedy davno sa v IB zobrazovalo cislo kariet, nastastie to mBAnk zmenila. Ale pri ziadosti o VISA PayWave je zobrazene cele cislo karty :) Zamerne? Chyba? :)