späť

Zlatá minca 2012: Ľudia tretí krát za sebou zvolili mKONTO za najlepší bankový účet, najlepšou kreditkou je mKREDITKA

Zlatá minca 2012

V  hlasovaní verejnosti v súťaži Zlatá minca získal najviac hlasov za najlepší bankový produkt bežný účet mKONTO od mBank. mKONTO tak ľudia zvolili už tretí rok za sebou, vždy od samého začiatku verejného hlasovania. V hlasovaní odbornej poroty za najlepšiu kreditnú kartu zasa zvíťazila mKREDITKA

„Toto ocenenie sme dostali od našich zákazníkov, mnohí z nich nás neváhajú odporučiť svojim známym, alebo hlasovať za nás v anketách. Patrí im za to naša vďaka,“ hovorí Roman Truhlář, generálny riaditeľ mBank na Slovensku. „Komunikácia so zákazníkom a dlhodobé budovanie dôvery je filozofiou, na ktorej je mBank postavená,“ dodal. 

mKONTO získalo popularitu najmä vďaka jednoduchosti a nulovým poplatkom. Klienti majú zadarmo zriadenie a vedenie účtu a množstvo ďalších služieb, vrátane platobnej karty, výberu z bankomatu, či platobných príkazov. Umožňuje tak využívať bankové služby úplne zadarmo.


Ďalším významným ocenením bolo  prvé miesto v hlasovaní odbornej poroty za produkt Kreditná karta, kde  mBank zvíťazila už v ročníkoch 2009 a 2010.
„mKREDITKA, aj mKONTO sú produkty internetovej banky. Sme radi, že sme ako prvá a najväčšia internetová banka symbolom on-line bankovníctva,“  dodáva Roman Truhlář.

 


         Zlatá minca je súťaž finančných produktov na Slovensku. Jej cieľom je pomáhať záujemcom o finančné produkty zorientovať sa v ponuke. Tento rok hlasovalo 73 nezávislých finančných expertov v 25 kategóriách.

Kategórie:

Zo života banky