späť

Zlatá minca 2012: Ľudia tretí krát za sebou zvolili mKONTO za najlepší bankový účet, najlepšou kreditkou je mKREDITKA

Zlatá minca 2012

V  hlasovaní verejnosti v súťaži Zlatá minca získal najviac hlasov za najlepší bankový produkt bežný účet mKONTO od mBank. mKONTO tak ľudia zvolili už tretí rok za sebou, vždy od samého začiatku verejného hlasovania. V hlasovaní odbornej poroty za najlepšiu kreditnú kartu zasa zvíťazila mKREDITKA

„Toto ocenenie sme dostali od našich zákazníkov, mnohí z nich nás neváhajú odporučiť svojim známym, alebo hlasovať za nás v anketách. Patrí im za to naša vďaka,“ hovorí Roman Truhlář, generálny riaditeľ mBank na Slovensku. „Komunikácia so zákazníkom a dlhodobé budovanie dôvery je filozofiou, na ktorej je mBank postavená,“ dodal. 

mKONTO získalo popularitu najmä vďaka jednoduchosti a nulovým poplatkom. Klienti majú zadarmo zriadenie a vedenie účtu a množstvo ďalších služieb, vrátane platobnej karty, výberu z bankomatu, či platobných príkazov. Umožňuje tak využívať bankové služby úplne zadarmo.


Ďalším významným ocenením bolo  prvé miesto v hlasovaní odbornej poroty za produkt Kreditná karta, kde  mBank zvíťazila už v ročníkoch 2009 a 2010.
„mKREDITKA, aj mKONTO sú produkty internetovej banky. Sme radi, že sme ako prvá a najväčšia internetová banka symbolom on-line bankovníctva,“  dodáva Roman Truhlář.

 


         Zlatá minca je súťaž finančných produktov na Slovensku. Jej cieľom je pomáhať záujemcom o finančné produkty zorientovať sa v ponuke. Tento rok hlasovalo 73 nezávislých finančných expertov v 25 kategóriách.

Kategórie:

Zo života banky

Komentár (2)

Pridať komentár

Už je pre študentov spoplatnený výber z bankomatu. Študenti 80,- € kartou mesačne nezaplatia, veď čo sa dá platíme z účtu na účet a väčšie položky sponzorujú rodičia. A hotovosť potrebujeme - bagetu alebo zmrzlinu kreditkou nezaplatíme. Takže ste nás obrali o časť vreckového. Jeden výber v hotovosti za mesiac bez poplatku pre každého bol fér ... prosím, buďte k nám ústretovejší. Vopred ďakujeme!

Protu mKontu ako "najlepšiemu bankovému účtu" nemám vonkoncom nič, len či sa tu už dlhšie nespí na vavrínoch na základe tejto uznávanej chvály.
Pár rokov odznievajú vo fóre upozornenia na rôzne menej závažné spozorované bugy, ktorých odstránenie by zlepšilo prácu s mKontom, a niektoré z nich neboli ani nikdy z banky komentované, ani sa s nimi "prirodzene" nič nespravilo.