späť

Aktualizácia mobilných aplikácií mBank

mBank v mobile

Aktualizovali sme pre vás naše aplikácie pre operačný systém Android a iOS. Tentoraz prinášame možnosť blokovania kariet a pohodlnejšie zobrazenie zostatku na účtoch.
Android


Okrem možnosti blokovania kariet, ktorá je spoločná pre oba operačné systémy, objavíte v aplikácii pre Android aj widget pre zobrazovanie zostatku na účte bez nutnosti prihlásenia sa do internet bankingu. Vybrať si môžete zo zostatkov na účtoch mKONTO, eMAX, eMAX plus alebo mKREDITKY. Nadefinovať sa dá spôsob zobrazenia zostatku (presný zostatok na účte, alebo percentuálna hodnota), interval aktualizácie (ako často chcete aktualizovať zostatok) či nastaviť notifikáciu o zmene zostatku.

 


widget

 

 

Widget so zobrazením zostatku. Príklad vľavo ukazuje presný údaj zostatku na účte, príklad v strede ukazuje percentuálnu hodnotu zostatku. Tretia ukážka je nastavenie widgetu.


Widget je funkčný na zariadeniach s verziou Androidu 1.6 - 4.1. Vyššie verzie sa v súčasnosti testujú a zároveň pripravujeme aktualizáciu.  Aplikáciu odporúčame nainštalovať priamo do pamäte prístroja, nie na SD kartu.
V prípade, že sa vám widget nezobrazuje v zozname, skúste reštartovať prístroj.

 

Nemáte aplikáciu mBank? Stiahnite si ju v Google Play.

• Viac informácií
• Prehľad funkcií
• Tipy a triky
  Google play

iOS


Aktualizácia pre iOS rovnako prináša možnosť blokovania kariet i zobrazenie zostatku na účtoch. Zostatok na účte je implementovaný priamo na titulnú stránku aplikácie, teda bez nutnosti prihlásenia sa. Aplikácia zatiaľ nepodporuje iPhone 5.

widget  widget 

 Ukážka zobrazenia zostatku na účte - presný údaj, percentuálne a ukážka blokovania karty.

 

Nemáte aplikáciu mBank? Stiahnite si ju v App Store.

• Viac informácií
 Prehľad funkcií
• Tipy a triky
  App Store

 

jasna cao

Jasna Cao

 

webmarketing

jasna.cao - zavináč- sk.mBank.eu

Kategórie:

Aktuality

Komentár (13)

Pridať komentár

Kedy uz konecne pripravite aj apliokaciu pre Windows phone?


Dá sa zobrazovať zostatok na viacerých účtoch ? Skúšal som pridať dva widgety, avšak po nakonfigurovaní mi oba ukazovali zostatok na tom istom účte. Dá sa to nejako nastaviť?

Tak vyzerá to rovnako ako nenakonfigurovaný widget. Mám taký pocit, že mu nerobí dobre prerušenie pripojenia na internet (využívam iba wifi). Hral som sa s tým a po opätovnom nakonfigurovaní (so zadávaním hesla) v 5 min intervaloch aktualizoval. Keď som neskôr pripájal na wifi znova, už neaktualizoval.

Odoslať správu

acool: zaujimave, pretoze zrovna tie screenshoty z ciernym pozadim tu na stranke su z 2.3.5 ky. Mohol by si niekam zavesit screenshot ako to vyzera a dat sem link?

Motorola Defy+ Android 2.3.5
Widget komunikuje s bankou a zobrazuje notifikáciu o zmenách na účte, ale samotný zostatok nezobrazuje ani neaktualizuje.

Odoslať správu

Zmena limitov na karte je v plane, konkretne datumy je vsak priskoro zverejnovat.

A kedy bude mozne zmenit limity na karte? To pouzivam este pred zablokovanim karty.

Tiez som mal problem zapnut widget so zostatkom.
pomohlo mi aplikaciu uplne odinstalovat a znova nainstalovat. Potom sa widget objavil v zozname.

Odoslať správu

laco: Kedze mBilans momentalne nie je v ponuke, pravdepodobne ho nebudeme implementovat ani do mobilnych aplikacii.

Kedy uvidim stav uctu mBilans? Tento jediny ma zaujima, ostatne su stale na rovnakej urovni...

Odoslať správu

Ahoj,
widget sa vola mBank - Balance display, resp. Widget zostatok

Ako sa zapina ten widget resp. ako sa vola ?
V zozname widgetov som nic s rozumnym nazvom nenasiel a v samotnej aplikacii som tiez nenasiel nic, cim by sa dal zapnut.
Telefon ma Android 2.3.6.

Na iOS sa občas stane, že keď spustím aplikáciu, bez prihlásenia, tak percento síce zobrazí, ale ručička sa nastaví na 50%.