späť

Aktualizácia mobilných aplikácií mBank

mBank v mobile

Aktualizovali sme pre vás naše aplikácie pre operačný systém Android a iOS. Tentoraz prinášame možnosť blokovania kariet a pohodlnejšie zobrazenie zostatku na účtoch.
Android


Okrem možnosti blokovania kariet, ktorá je spoločná pre oba operačné systémy, objavíte v aplikácii pre Android aj widget pre zobrazovanie zostatku na účte bez nutnosti prihlásenia sa do internet bankingu. Vybrať si môžete zo zostatkov na účtoch mKONTO, eMAX, eMAX plus alebo mKREDITKY. Nadefinovať sa dá spôsob zobrazenia zostatku (presný zostatok na účte, alebo percentuálna hodnota), interval aktualizácie (ako často chcete aktualizovať zostatok) či nastaviť notifikáciu o zmene zostatku.

 


widget

 

 

Widget so zobrazením zostatku. Príklad vľavo ukazuje presný údaj zostatku na účte, príklad v strede ukazuje percentuálnu hodnotu zostatku. Tretia ukážka je nastavenie widgetu.


Widget je funkčný na zariadeniach s verziou Androidu 1.6 - 4.1. Vyššie verzie sa v súčasnosti testujú a zároveň pripravujeme aktualizáciu.  Aplikáciu odporúčame nainštalovať priamo do pamäte prístroja, nie na SD kartu.
V prípade, že sa vám widget nezobrazuje v zozname, skúste reštartovať prístroj.

 

Nemáte aplikáciu mBank? Stiahnite si ju v Google Play.

• Viac informácií
• Prehľad funkcií
• Tipy a triky
  Google play

iOS


Aktualizácia pre iOS rovnako prináša možnosť blokovania kariet i zobrazenie zostatku na účtoch. Zostatok na účte je implementovaný priamo na titulnú stránku aplikácie, teda bez nutnosti prihlásenia sa. Aplikácia zatiaľ nepodporuje iPhone 5.

widget  widget 

 Ukážka zobrazenia zostatku na účte - presný údaj, percentuálne a ukážka blokovania karty.

 

Nemáte aplikáciu mBank? Stiahnite si ju v App Store.

• Viac informácií
 Prehľad funkcií
• Tipy a triky
  App Store

 

jasna cao

Jasna Cao

 

webmarketing

jasna.cao - zavináč- sk.mBank.eu

Kategórie:

Aktuality