späť

Úprava sadzieb na termínovaných vkladoch

mVKLAD na 9 mesiacov

Vážení zákazníci,


S účinnosťou od 15. februára 2013 upravujeme úrokové sadzby na termínovaných vkladoch.

termínovaný vklad mVKLAD


•    na 3 mesiace          1,50% p.a.
•    na 6 mesiacov        1,80% p.a.
•    na 9 mesiacov        1,90% p.a.
•    na 12 mesiacov      2,40% p.a.

Okrem sporenia na termínovaných vkladoch ponúkame neviazaný sporiaci účet eMAX plus

so sadzbou 2% p.a., ktorý patrí medzi najvyššie úročené sporiace účty na trhu.

 

 

Sporiť v mBank môžete stále výhodne a bez poplatkov.

 

tím mBank


Časté otázky
Viac o sporení v mBank
Ochrana vkladov

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (17)

Pridať komentár

Tiež si myslím, že verbovanie klientov za 25€ bola čistá strata pre banku, 90% takto získaných klientov budú len do počtu, nič viac. Teraz si chcú nových klientov udržať na tú súťaž o ročný plat, no uvidíme ...

Radim4 - ešte raz, teba nemusí trápiť kto má koľko na vkladoch ani o koľko príde na znížených úrokoch na tých vkladoch, pretože niekto dokáže aj tých 20 € rozumne využiť, alebo si niečo zato kúpiť a niekomu aj 100 € je málo a pustí ich v krčme na svoje zdravie. Nato, že banka nemá žiadne náklady s prevádzkou kamenných pobočiek a personálu sú tie úroky slabé a na druhej strane banka veľkodušne rozdáva v hlúpej marketingovej kampani peniaze klientom, z ktorých zrejme nikdy späť tie vynaložené náklady nezíska, preto si mBank túto stratu poistila už druhým tohtoročným znížením úrokov na vkladoch. A na záver: Buď pokojný moje vklady budú stále tam kde to bude pre mňa ako klienta výhodné a nemusí to byť práve moja domovská banka, keďže si ma ako dlhoročného klienta neváži ani toľko ako cirkusantov naverbovaných v tej trápnej kampani...

Karolko a Matias - vychádzam z toho, že klienti ktorí majú na svojich účtoch väčšie obnosy (také kde zníženie úrokovej sadzby je naozaj citeľné) nevkladajú svoje peniaze do internetovej banky kvôli nulovému poplatku za vedenie účtu, ale vyberajú si banky poskytujúce služby trochu na inej úrovni ako mBank. Môj predošlý koment bol myslený s určitou dávkou nadsázky - to uvádzam len pre istotu, aby som uviedol veci na pravú mieru predtým, ako presuniete svoje úspory do J&T Banky... Či? :-)

Súhlasím s Karolkom aj s Matiasom.
Vyhodené peniaze za súťaže, či marketingové kampane by sa radšej mali dať verným zákazníkom.

Radim4, keby to aj ročne robilo rozdiel iba 20 €, tak teba je do toho veľké H, my stáli klienti sme znížením úrokovej sadzby zasponzorovali tú trápnu marketingovú kampaň 25+25, resp. 15+15. Celá banka stojí na tom, či si udrží práve stálych klientov a ich vklady. Ver, že ja nemám problém zahodiť za hlavu mobilného operátora po X rokoch, ani banku. Som totiž veľmi flexibilný zákazník. Keby boli všetci takí, tak ver, že na Slovensku by služby vyzerali úplne inak.

radim4 a ty odkial vieš kto má kolko na učte penazí ?? keď máš ty na účte 5 € tak jasné že tebe to može byt jedno,ale nehovor za druhých !! a pretať piť by si mal asi ty lebo trepeš blbosti ! každý jeden normálny človek je rád ,ked má čo najväčšie úroky,ale samozrejme ked nemáš velkú hotovosť na účte môže ti to byt jedno....každý hladá iné ,čo mu vyhovuje,ale nepíš za druhých,ale za seba ! :)

Každý sa tu tvári ako keby mal na tom svojom účte niekoľko sto tisíc eur, pritom ten rozdiel v úrokovej sadzbe spraví väčšine klientov tak dvacku ročne. A to je jeden piatkový podvečer v lacnej krčme... Takže menej chlastať a nižšie úroky ani nezbadáte :-)

nepotešili!!! je tomu týžden co som odišiel z inej banky to tejto, a už ma stihli neskuteočne nastrať-polsy šunt, len tak dalej a pobalim si kufre pojdem dalej!!!

Peter.....áno majú určite,ale mali 2,7 na ročnom a teraz 2,4 takže radšej niečo iné pozrem ...mám účet v zuno aj mbank a stále od kedy som si u nich spravil účet,tak len znižujú úroky ! poštová má na sporiacom 2,5 bez viazanosti a zriadenie 0 a vedenie 0 ....alebo nejaký termínovaný v niektorej banke nad 3% a tých je dosť ! Chcel som to na konci mesiaca všetko presunúť sem zo sporiaceho účtu zuno,ale mbank ma predbehla a znížila úroky....takže ma nepresvedčili,aby som tak spravil!! škoda no....ale veď máme na výber,tak je to jedno....každý pôjde za lepším ...o tom to je !!

matusTT: ved mBank ma aj tak vyhodnejsie uroky ako zuno

a to som chcel koncom mesiaca presunut všetko zo zuna sem ! ...takže asi nie !! dovi

Za termínované, ani sporiace účty sa nikde neplatí, pán chápavý "každý ekonomicky vzdelaný" :D

neviete preco sa to nazyva UPRAVA , ked ide o ZNIZOVANIE urokov?


mBank sa zaradila medzi uzivatelov newspeak: napr.:mucenie sa nazyva v USA zosilneny vysluch, Ciganska zberba su socialne vyluceni, politicki zlocinci voleni zastupcovia a bangstri investicne institucie

Nepoteší, ale aj tak sú najvyššie na trhu :-)

Každý ekonomicky vzdelaný človek chápe, prečo sa počas roka mení úroková sadzba. Komu sa nepáči, môže ísť. Ale kam? Do sporky, kde platím aj za to, že ma slečna pri okienku pozdraví???

Hrozné !

No tak to sme (ste?) dopracovali s tými úrokmi, znova sínusoida padá, a z výhodných klesáte do nezaujímavých hodnôt.
Jedny termínované 12-mesačné mi končia o mesiac a pol, ešteže ich nemám na automatické predlžovanie (a nebudem sa musieť babrať s ich rušením) - však tie mám na 3,1% p.a., a teraz pri intenzívnom znižovaní je na rovnaké časové uloženie úrok -0,7% p.a., no vaše súčasné intenzívne znižovanie môže ešte do pár týždňov túto hodnotu ďalej znížiť.
Viem že prie..kak je na strane EU-centralizácie, kedy máme akože rôzne únie v únii, no v skutočnosti tu máme akurát tak vysokú infláciu, vyššie ceny tovaru než vyspelé krajiny EU, vyššie DPH (hlavne na potraviny), tretinové mzdy, trojnásobnú nezamestnanosť - ale ľaľa, znova máme pri týchto megaodlišnostiach aspoň jednu ďalšiu unijnú istotu štandardnej jednoliatosti: celoeurópsky nízke úroky (aj na temínovaných účtoch), ktoré sú skúr odrazom reálií ekonomík DE-NL-FR-BE,...

No ak by sa tu velkoryso nerozdávali priehrštiami milióny v tej čudnej "akcii" kde si niektorí jednotlivci stihli za prvých pár dní nahnať vari stovky EUR "odmien", tak by ste ani tie úroky nemuseli takým tempom sekať.