späť

Splňte si sen o vlastnom bývaní. mBank prichádza s mHYPOTÉKOU za menej ako dve percentá

hypotéka

Februárové zníženie úrokov pri úveroch na bývanie zákazníkom prináša celkom nové možnosti: Najnižšia úroková sadzba pri mHYPOTÉKE klesla až na 1,99% p.a., čo je najmenej v histórii.

Takúto sadzbu môžu zákazníci získať pri financovaní 50% kupovanej nehnuteľnosti, variabilnej sadzbe a poistení úveru, čo dnes spĺňa každá tretia poskytnutá mHYPOTÉKA. Sen o vlastnom bývaní si tak s mHYPOTÉKOU môže splniť omnoho viac zákazníkov mBank.

„Prvé mesiace v roku už tradične patria medzi obdobia, kedy sa ľudia rozhodujú o kúpe bytu, či domu. Naša ponuka lacných úverov im v tomto rozhodovaní môže pomôcť. Nízka splátka hypotéky spolu s priaznivým vývojom cien nehnuteľností na slovenskom trhu sprístupní možnosť vlastného bývania omnoho väčšej skupine našich zákazníkov, “ dodáva generálny riaditeľ mBank pre Českú republiku a Slovensko Roman Truhlář. 


mHYPOTÉKA zlacnela nielen pri variabilnej úrokovej sadzbe, ale aj pri všetkých fixáciách úroku, ktoré banka ponúka. Zákazníci mBank môžu žiadať o úver na bývanie až do výšky 80% z ceny nehnuteľnosti.

Okrem atraktívnej úrokovej sadzby majú možnosť kedykoľvek a bez poplatku posielať predčasné splátky hypotéky cez internet. Svoje splátky na bývanie tak môžu priebežne znižovať podľa svojich možností úplne slobodne. 

hypotéka


žiadosť hypotéka

 

 

 

 

Kategórie:

Aktuality