späť

Úprava sadzieb na termínovaných vkladoch a sporiacom účte eMAX plus

mVKLAD na 9 mesiacov

Vážení zákazníci,


S účinnosťou od 07. marca 2013 upravujeme úrokové sadzby na termínovaných vkladoch a sporiacom účte eMAX plus.

termínovaný vklad mVKLAD


•    na 3 mesiace          1,01% p.a.
•    na 6 mesiacov        1,20%p.a.
•    na 9 mesiacov        1,30%p.a.
•    na 12 mesiacov      1,70%p.a.

Sporiaci účet eMAX plus


•  1,61% p.a.

 

Sporiť v mBank môžete stále výhodne a bez poplatkov.

 

tím mBank


Časté otázky
Viac o sporení v mBank
Ochrana vkladov

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (37)

Pridať komentár

Nemôžem povedať žeby som bol z toho nadšený ... avšak stále platí - ak neprší, aspoň kvapká. Podstatné je, aby mBank svojím klientom dávala vždy viac ako konkurencia. Veď nakoniec, keď nebudeme my klienti nebude ani mBank. To je poznámka pre vedenie mBank.

Nemôžem povedať žeby som bol z toho nadšený. Stále platí - keď neprší aspoň kvapká. Podstatné je, aby mBank bola prosperujúcou bankou a ponúkala viac než konkurencia. Každý sa môže presvedčiť sám, či táto podmienka je zo strany mBank plnená. Nebyť nás klientov nie je ani mBank - to je poznámka pre vedenie mBank.

eMax+ sklamal.Peniaze uz odisli,aj do PB.

asi je napokon všetko tak, ako má byť - banky ktoré nepotrebujú skutočné peniaze od klientov, sú im záťažou, ich ani viac nedostanú, naviac tie úspory ktoré boli u nich uložené pôjdu preč; a tí ktorí ich potrebujú, ich aj do svojej správy získajú (PB), takže ich stav povedie k stabilizácii želanej aj u niektorých klientov.

Tieto urokove sadzy sa furt znizuju...ludia s nalakaju a potom sa sklamu.

Tieto urokove sadzby sa furt znizuju, ludia sa nalakaju a potom aj sklamu.

matias007 -> ja som tiez vsetko presunul po znizeni urokov do PB, ale na 18 mes. terminak s 2,9%

už je to všetko v Poštovej banke ! Neviazaný term.vklad 2,5% ,založenie,vedenie,zrušenie za 0€ a môžem si pekne všetko sledovať na IB !! všetko za 0€ !! Treba presunúť tam,kde je lepšie a hotovo! ja sa už rozčulovať nad tým nemienim :)) Mbank,Zuno,Mbank a teraz PB a keď ma naštvú pojdem aj odtiaľ a hotovo,keď si nevážia moje peniažky ! :DD

"Bankový odvod z vkladov je (ak sa nemýlim) 0,4%. Neplatia ho však fakticky banky, vidíme že ho platíme my vkladatelia, ukrátení prinajmenšom o takúto výšku. Tento odvod sa však má postupne znižovať.
Môžeme začať tipovať, či to vtedy bankám postačí aspoň na mierne zvyšovanie sadzieb. "

Len klud vazeny ... hlavnee je, ze nevladnu komanci, a mozme cestovat kam chceme, mame banany pomarance, americke krvaky, sme europsky a svetovy , internet, mobil, bezdomovcov, ...

aa

No do teraz som mal pocit, že je všetko ok. Teraz už ten pocit nemám a pre istotu všetky financie presúvam na iný účet...

Odoslať správu

Bender, Rapak, poprosim slusne...

Kazdopadne, urokove sadzby sa v jednotlivych krajinach riadia okrem ineho vyvojom na trhu, preto uz z principu nie su rovnake urokove sadzby pre klientov v roznych krajinach. Dokonca ani ak maju rovnaku menu, nieto este pokial je mena odlisna (spominany pripad SK/PL/CZ).
Co sa tyka CZ eMAX+, 2% je iba pre ludi, ktori v danom mesiaci splnia urcite podmienky. Inak je sadzba 0,5%.

naser**te si! akože to kde ste videli rozlišovať podľa krajín úrokové sadzby! a meniť teda znižovať ich pomaly každý týždeň!!! to čím chcete udržať svojich klientov! ako sa chcete odlišovať od ostatných bánk???!! vám už ozaj dr**be ?!!!

to je pekne ku*evstvo, menite to hore dole (teda iba dole) ako sa vam zachce a vyhovuje. len tak som kukol CZ a PL mBank a CZ maju na emax plus 2% a poliaci od 3-4,3;-)

teraz presuniem peniaze do ZUNO, a o par mesiacov naspat a potom zase .. pomaly to klesne az na nulu ... a sporit sa vlastne uz ani neoplati

!!!!! UPRAVUJEME = SAMOZREJME ZNIŽUJEME !!!!!

Banky načerpali lacné úvery od Európskej centrálnej banky, preto potrebujú menej peňazí od občanov ...
inak povedamne, momentalne nas nepotrebuju ....

_Na vkladoch v banke môžete aj prerobiť_
www.financnahitparada.sk/spravy/466/na-vkladoch-v-banke-moz ete-aj-prerobit/ http://finweb.hnonline.sk...
"Dôvodov znižovania je viac. Banky načerpali lacné úvery od Európskej centrálnej banky, preto potrebujú menej peňazí od občanov a firiem a ponúkajú nižšie úrokové sadzby. Klesá aj medzibanková sadzba Euribor, ktorá predstavuje základ pre stanovenie cien finančných produktov. Nezanedbateľným faktorom je však aj bankový odvod. Ten musia platiť banky z každého vkladu a preto banky o vklady nemajú záujem."

Ďalšia z krásnych deformácií, v tomto "trhovo jednotnom" priestore EU, či Eurozóny.

Bankový odvod z vkladov je (ak sa nemýlim) 0,4%. Neplatia ho však fakticky banky, vidíme že ho platíme my vkladatelia, ukrátení prinajmenšom o takúto výšku. Tento odvod sa však má postupne znižovať.
Môžeme začať tipovať, či to vtedy bankám postačí aspoň na mierne zvyšovanie sadzieb.

Zuno menil urokove sadzby s predstihom, mBank to robi stale na poslednu chvilu. A toto sa dalo jasne cakat. Mmt vedie celkom dobre IngKonto s premiovym urokom 1 % navyse, ale vlozit peniaze bolo treba na zaciatku roka. :)

A nemohli ste to zverejnit skor. Teraz budem musiet previest naspat do zuna a len pred par dnami som to odtial presuval prave ku vam.

Staci poznat zakony a nie dohady. http://ekonomika.sme.sk/c...

postova banka to asi nikdy ... neverim im ... aa zuno bezne vopred zverejni zmeni urokovych sadzieb aj mailom. už som s časťou úspor migroval s druhou časťou až na konci mesiaca :)

Takze jednoznacne, ak niekto ma vacsi balik a zatial nevie,co s nim, tak NTV PABK 2,5%....

Marecek, v mojom prípade ten rozdiel na úrokových výnosoch predstavujú desiatky €. Mám voľné peniaze - úspory a dám si ich tam, kam uznám za vhodné ja, teba to trápiť absolútne nemusí. MBank rozdáva peniaze špekulantom typu 25+25, resp. 15+15. Ďakujem, v tomto portfóliu klientov ja určite byť nemienim...

@Karolko pozdravujem ťa, ak si myslíš, že tie desatiny % ti zarobia extra peniaze, tak buď si: a)dosť bonitný (ale to by si istotone rozumnejšie spravoval peniaze ako len v mBank) , alebo b)osoba ktorá sa snaží vytvoriť nejaký kapitál na mieste, kde to zrovna o výnosoch nie je ...

znižovanie úrokových sadzieb je normálne ... mBank nie je jediná banka, ktorá znížila sadzby ... Videl som už aj dramatickejšie znižovanie, dokonca v jednom mesiaci 2x ...

Netreba to brať ako tragédiu a primárny dôvod na odchod.

Prečo by som mal mať peniaze v banke, ktorá s nimi obchoduje a mne sa peniaze pritom znehodnocujú, keďže úroková sadzba nepokrýva ani polovicu inflácie. Apropos v tých problémoch bude skôr mBank, keď už 3x za 3 mesiace znížila úrokové sadzby na vkladoch.

nevieťe udržať urokovu sadzbu v jednej rovine musiťe behať hore -dole to aby som sa bal že za chvilu skrachujeťe?toto ma byť najlepšia banka na slovensku?mam tu neake peniaze ale dam ich asi niekam inde nemam istotu v tejto banke.

Loki,tie najnovsie informacie o PABK mas od vedenia banky, NBS alebo si to len myslis???

Loki a čo keď je? Vklady sú garantované Fondom na ochranu vkladov.

sabi25 : robi toto nejaka banka ? NIE :) tak nsa nestazuj
Karolko : postova je v sračkach, tak preto potrebuje hotovost za hociaku cenu...

Výber z aktuálych úrokových sadzieb kamenných bánk (7.3.2013):
Poštová banka 2,7 % p.a. viazanosť 1 rok alebo 3 % p.a. viazanosť 2 roky alebo 3,2 % p.a. viazanosť 3 roky
OTP banka 2,5 % - 2,7 % - 2,75 %

Do júna mám viazanosť na termínovaných vkladoch ešte za staré úroky. Potom idú peniaze z mBank preč.

dikes zas idem prec :)

A čo tak poslať klientom e-mail o zmene sadzieb, to by nešlo?

vidim, ze najblizsim cielom bude spoplatnit ucet a kazdu trasakciu(podla moznosti aj vklad na ucet)
mozno sa priblizite vasmu vzoru - Najlepsi idu za vami :-/

tak dik...