späť

mLinka je pre vás v prevádzke cely týždeň

mLinka

Máme pre vás príjemnú novinku!  Call centrum mLinka teraz pracuje 7 dní v týždni! Čo to pre vás znamená? Čítajte ďalej.


Predovšetkým to znamená väčší komfort pre vás. Teraz sa dovoláte na call centrum  mLinka - teda kvalifikovaného operátora aj počas víkendu  v čase od 7:00 do 22:00.

 

  • V rámci SR:  0850 60 60 50
  • Zo zahraničia:  + 421 232 101 080

 

mLinka  v informačnom móde  bude v prevádzke nonstop. Pomocou automatickej hlasovej služby  (IVR) môžete vybaviť väčšinu bežných operácií aj mimo prevádzkovej doby  call centrum mLinka.

 

Tento krok je len jeden z mnohých, ktoré chystáme pre zlepšenie vášho pohodlia a pevne dúfame, že vám tým urobíme radosť. 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (7)

Pridať komentár

TOMxEU, to ja samozrejme da sa presmerovat ale mas uplne den na figu. Kto to nezazije ten to nechape skratka je to otrava. preco otravovat pocas volneho dna, tato cela spolocnost je tak rozmaznana ze ma tu drzost ze bude otravovat aj cez weekend alebo sviatok. Rozumiem ked chce niekto nieco zablokoval tak pohode ale na standardne veci nech si riasi kto chce cez tyzden. ved su tam chudaci do 22hod a to si myslim ze je dostatocne aby si doriesil niekto veci aj cez tyzden. :)

Gabo, call centrum moze fungovat aj z pohodlia domova, staci presmerovat hovory.

Mohli by byt 2 zakaznicke linky ( jedna zadarmo ) , pri vybitom mobile zostava iba telefonna budka , ale volaciu kartu asi malokto nosi so sebou . . .

ako zakaznicka linka by mohla byt zadarmo.

je to vynikajúce pre klientov. A či sa to páči zamestnancovi mlinky alebo nie, to je dôležitejšie. Všetci z nás pracujeme a niektorí aj cez víkendy, ale klient je náš pán a on potrebuje komfort vo všetkých službách. O tom je biznis. Niektorí klienti práve preto, že pracujú iba cez pracovné dni ,vedia prísť na pobočku mbank iba cez víkend. A poskytnúť im takúto službu bude radosť. Poradca mBank

chudaci ludia na tej linke. aj ja pracujem na jednej zakaznickej linke a je to otras. ked niekto nieco chce nech si to doriesi pondelok - piatok, a na weeken by som to dal len pokial by niekto potreboval blokovanie kariet a uctu a to je vsetko. nikomu sa nepaci ist cez weekend do prace tak nech to neziadaju od druheho.

vau to je uzasna sprava