späť

Radšej vyhorieť, ako sa sťahovať? To u nás neplatí!

Bolo to dlho očakávané a prekvapujúco rýchle. Ešte predminulý piatok sme pracovali v prechodnom sídle firmy v domčeku s červenou fasádou pri Patrónke.

Od minulého pondelka je všetko inak. Najmä my, ktorí ostávame verní hromadnej doprave, musíme voliť úplne iné spoje MHD. Zásadne sa nám zmenil aj výhľad. Zo 14. poschodia svet vyzerá inak. Namiesto výhľadu na mestskú štvrť s rodinnými domčekmi a rušnú križovatku, máme asi najkrajší výhľad v celej Bratislave. Hrad, Nový most, Dunaj, Sad Janka Kráľa, veže bratislavských kostolov. Slovom, máme pod kontrolou všetky bratislavské dominanty.
Okrem výhľadu sa nám samozrejme zásadne zmenili pracovné podmienky. Novopostavené kancelárske priestory, svetlý priestor, moderné stoličky s nespočetným množstvom ovládacích páčiek.
V nových priestoroch si musíme zvyknúť na nové pravidlá. Nehulákať do telefónu v open spaci, nejesť sardinky a iné vzduchovo-invazívne jedlá, oddávať sa fajčiarskemu zlozvyku len vonku pred budovou a hlavne nosiť do práce sveter. Prvé obete klimatizácie sa už zásobujú vreckovkami vo veľkých množstvách. Ale určite si na všetko nové s radosťou zvykneme. Zmena je život. :)

Výhľad z mOkna:
p1000149.JPG

        Majka Kadleček
Web Marketing Specialist
mBank

Kategórie:

Aktuality

Komentár (10)

Pridať komentár

Matko Božia, na Slovensku sa húfne začal vyskytovať nový druh sedliakov, čo prišli z pralesa, kde pozerali rovno z drevennej postele na prasačí chliev, v dome už mali splachovací záchod, ale pre istotu a v rámci úspor chodili aj na latrínu, čo stála hneď vedľa toho chlieva. Potom ich rodičia poslali do školy a fakulta na stáž niekde do sveta, takže sa čo to na nich nalepilo, ale tej slamy nie a nie sa zbaviť. Milí moji spoluklienti, Majka napísala niečo o svojej práci lebo chcela, lebo toto fórum má byť nielen o úrokoch a eurášoch, alebo aby ste lepšie rozumeli, lebo tak to už v tom pokrokovom svete dávno letí. Len slovenskí sedliaci začnú mindžovať ako voľakedy doma otcovi, keď si pchali do kabele klobásky na internát, že nech zbúra ten chliev. Vtedy nechápali, že chliev pri ich dome bol niečo prirodzené, čo tata postavil, aby boli klobásky, aby prašule zostali pre jeho nepodarené deti na štúdiá. No dosť už irónie, ślovom - celé fórum je o peniazoch, tak som naozaj rád, že sa občas mihne aj niečo človečie, ako napísala Majka. A úprimne sa hanbím za sedliakov spoluklientov.

Musím sa Majky zastať. Ak sa Petre a podobným nepáči, môžu zmeniť banku, nech sa páči. Faktom ostáva, že podrobnosti o hospodárení mBank najdete na inom mieste a ak sa Makjka rozhodla napísať tento odlahčeny vstup, tak určite nie preto, aby niektorí čitatelia z toho dedukovali, že sa v banke nič nerobí. Že v banke len čumia cez okná von, a že majú zle nastavenú klimu. HAHA, kolkí odborníci. No ešte dajte zamestnancom za vinu, že bola postavená aupark veža - tam kde je, a už to uplne zaklincujete. Typická slovač. TB na vás.

Radsej pekny vyhlad s nulovymi poplatkami ako spoplatneny pekny vyhlad s mlcanim. Zelam len nezahmlene pekne vyhlady! Napokon nikomu netreba zavidiet radost z pekneho vyhladu...

Co tak sa viac venovať školeniam spolupracovníkov,keď som chcel zmeniť spôsob doručenia zmluvy,pretože mi kurier nedokázal doručiť zmluvu,milá dáma na mLinke mi zmenila kuriera na podpis na m-kiosku a zistil som na kiosku ,že mi zrušila už schvalenu zmluvu.Takže tie školenia určite potrebujú!!!!Venujte pozornosť nie len výhľadu.

Som z východného Slovenska a veľmi by som privítala ,keby ste mali pobočky viac rozšírené aj tu.

Keď už máte super pracovné prostredie a s klimatizáciou, ktorú máte asi zle nastavenú, a teda neúspornú, zbytočne žerúcu energiu (prečo by ste inak potrebovali svetre...), tak Vám tam, aspoň dúfam, nezmrzne aj projekt investovania do podielových fondov, ktorý ste už dávno ohlásili. Tak teda, kedy ho konečne spustíte???

Mila Petra,
ked sa vam mBank nepaci tak preco ju potom vyuzivate?
Na vyber je predsa obrovske mnozsvo bank, ktore si mozete vybrat aj s poplatkami a so "super" obsluhou.

Ivan

Aj mna by skor potesilo informacia, ze moje peniaze spravuju kompetentni ludia ako fakt, ze mate krasny luxusny vyhlad na srdce Bratislavy. Co takto radsej investovat do lepsieho technickeho vylepsenia vasho systemu a ujasnit si interne pravidla. Ozaj a velmi rada by som sa porozpravala o mojich peniazoch so slovenskym operatorom..... Informacie o vasich ranajkach a vyhlade mi po mojej dnesnej neprijemnej skusenosti pripadaju irelevantne a pre mna poburujuce...

A hlavne, kazda aspon trochu slusna firma by mala bojkotovat Aupark tower, tento vysledok arogancie developerov a neucty k mestu ...

Je fajn ze vy mate vyhlad na hrad, bohuzial, vsetkym navstevnikom stareho mesta trci vo vyhlade vasa budova ...

Myslim ze vyhlad nie je dolezity, ked ste v praci, mali by ste pracovat a nie pozerat sa z okna na Bratislavu