späť

Radšej vyhorieť, ako sa sťahovať? To u nás neplatí!

Bolo to dlho očakávané a prekvapujúco rýchle. Ešte predminulý piatok sme pracovali v prechodnom sídle firmy v domčeku s červenou fasádou pri Patrónke.

Od minulého pondelka je všetko inak. Najmä my, ktorí ostávame verní hromadnej doprave, musíme voliť úplne iné spoje MHD. Zásadne sa nám zmenil aj výhľad. Zo 14. poschodia svet vyzerá inak. Namiesto výhľadu na mestskú štvrť s rodinnými domčekmi a rušnú križovatku, máme asi najkrajší výhľad v celej Bratislave. Hrad, Nový most, Dunaj, Sad Janka Kráľa, veže bratislavských kostolov. Slovom, máme pod kontrolou všetky bratislavské dominanty.
Okrem výhľadu sa nám samozrejme zásadne zmenili pracovné podmienky. Novopostavené kancelárske priestory, svetlý priestor, moderné stoličky s nespočetným množstvom ovládacích páčiek.
V nových priestoroch si musíme zvyknúť na nové pravidlá. Nehulákať do telefónu v open spaci, nejesť sardinky a iné vzduchovo-invazívne jedlá, oddávať sa fajčiarskemu zlozvyku len vonku pred budovou a hlavne nosiť do práce sveter. Prvé obete klimatizácie sa už zásobujú vreckovkami vo veľkých množstvách. Ale určite si na všetko nové s radosťou zvykneme. Zmena je život. :)

Výhľad z mOkna:
p1000149.JPG

        Majka Kadleček
Web Marketing Specialist
mBank

Kategórie:

Aktuality