späť

Nový sadzobník: Viac voľných výberov z bankomatov na Slovensku pre aktívnych zákazníkov mBank

Vážení zákazníci,

Od 1.októbra 2013 meníme podmienky pre výbery hotovosti z bankomatov.

V mBank sa zaujímame o to, ako využívate naše produkty a snažíme sa ich nastaviť tak, aby boli pre vás čo najvýhodnejšie. Preto aj zmeny v sadzobníku za hotovostné výbery z bankomatu kopírujú spotrebiteľské správanie takmer 75 percent z vás. Napríklad tí, ktorí platíte kartou viac ako 120 € mesačne, budete mať namiesto doterajšieho jedného výberu z bankomatu na Slovensku zadarmo dva.

 

Pre držiteľov hlavnej debetnej karty k účtu mKONTO a mKONTO Biznis vstúpia do platnosti nové podmienky bezplatných výberov z bankomatu:

 

-          1 výber z bankomatu v SR alebo v zahraničí v mesiaci zadarmo, ak objem platieb debetnou a kreditnou kartou zákazníka dosiahne čiastku 80 €.

-          2 výbery z bankomatu v SR alebo v zahraničí v mesiaci zadarmo, ak objem platieb debetnou a kreditnou kartou zákazníka dosiahne čiastku 120 €.

-          3 výbery z bankomatu v SR alebo v zahraničí v mesiaci zadarmo, ak objem platieb debetnou a kreditnou kartou zákazníka dosiahne čiastku 160 €.

-          4 výbery z bankomatu v SR alebo v zahraničí v mesiaci zadarmo, ak objem platieb debetnou a kreditnou kartou zákazníka dosiahne čiastku 200 €.

 

Cena nad rámec voľných výberov ostáva nezmenená - 1,20 €.

Do objemu bezhotovostných transakcií kartou sa počítajú nielen platby cez POS terminály, ale aj platby cez internet.

 

S mBank nemusíte hľadať konkrétny bankomat. Všetky sú pre vás zadarmo, pokiaľ aktívne využívate svoju platobnú kartu. Pri aktívnom využívaní karty navyše môžete vyhrať svoj ročný príjem. Viac informácií nájdete tu: http://www.mbank.sk/akcie-a-sutaze/vyhraj-rocny-prijem/index.html

Nový sadzobník poplatkov platný od 1.októbra nájdete tu.

 

V prípade, že so zmenou Sadzobníka nesúhlasíte, máte právo odstúpiť od zmluvy s mBank bez poplatkov, pričom toto oznámenie o odstúpení musí byť písomné a musí byť mBank doručené  najneskôr deň pred nadobudnutím účinnosti zmeny.

 

Tím mBank

Kategórie:

Aktuality