späť

Zmena úrokových sadzieb eMAX


Vážení zákazníci,

chceli by sme Vám oznámiť, že od 25. 9. 2013 meníme úrokovú sadzbu na sporiacom účte eMAX. Nová sadzba je 0,3 % p.a.
Zmena se netýka sporiaceho účtu eMAX Plus.

 

Uvedomujeme si, že sadzba nie je vysoká. Tento krok je ale nutný na to, aby sme v budúcnosti mohli pripraviť ponuku, s ktorou už budete môcť byť spokojní oveľa viac.

 

Stále môžete využiť našu špeciálnu ponuku sporiaceho účtu eMAX plus, v rámci ktorej získate jednu z najvyšších sadzieb na trhu - 2 % p.a.  

 

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím mBank

Kategórie:

Aktuality

Komentár (11)

Pridať komentár

naozaj myslim, ze zbytocny ucet

btw. emax plus moze byt az 2%. ja mam priemer 1,5% takze mozem potvrdit, ze sa to naozaj da. ale aj tie 2% su nic a existuju ovela lepsie formy, bezpecneho zhodnocovania. tie su vsak viazane na nejake obdobie. dosiahnut viac ako 5% dnes nie je velky problem, ponuka je siroka.

ak spoplatnia idem prec :) jednoduche riesenie

"Stále je to lepšie a lepšie???" Už len čakám, kedy spoplatnia rôznymi poplatkami mKonto, pretože už len to je výhodné v porovnaní s ostatnými bankami.

eMax aj niekto pouziva na sporenie? :) ja mam len kartu pre platby na paypal inak je tam nula teda nejake znizovanie urokov ma nestve :) ucet bez poplatku je v podstate +2,5 € mesacne ... tak to treba brat a pri minimalnom usili mam eMax plus na 2 % :)

Takže to je zo 100€ ročne 0,30€ ... no tak to by som bral tiež :)

Rušiť by ich mohli, iba ak by presunuli platobné karty eMaxov na emaxyPlus.
No išlo by o zbytočnú komplikáciu (rušenie čísel účtov eMax, možno aj rušenie živých kariet k Emaxom)..

Formulácia "aby sme v budúcnosti mohli pripraviť ponuku, s ktorou už budete môcť byť spokojní oveľa viac." mi znova pripomenula vágnosť pojmu mBanky "niekedy v budúcnosti".

Ja mam emaxy ako odkladisko pre peniaze ktore de facto nemám (pre budúce platby), takze emaxy vlastne vyuzívam. Ale pravda je že bez nich by som sa tiež bez problemov zaobisiel. Ale ked nie je dovod ich rusit, mne to nevadí. Ja som len myslel že pre podnikatela je dolezité mat efektívne produkty v ponuke a tie zbytocné nemať a tým sa vyhnúť zbytocnym nakladom v súvislosti s ich spravovaním.

A načo ho využívajú, keď na eMAX plus majú 0.9%?
Alebo tam o pár týždňov tiež klesne úrok na polovicu?

Odoslať správu

Igorij, na zrušenie nie je dôvod, stále ho využíva množstvo ľudí.

Ja ako laik viem zhodnotiť peniaze oveľa lepšie.

NO tak snáď už aj pristúpite k zrušeniu nateraz tohto už úplne zbytočného produktu :)