späť

Nové videá a možnosť predčasnej registrácie!

Nová mBank

Novinky, ktoré pre vás prinesie Nová mBank sú v plnom prúde. Na stránku www.novambank.sk pribudli ďalšie nové videá, tentokrát k funkcionalite Správca financií.

Ďalšou novinkou je možnosť prihlásiť sa a získať tak vo februári prednostný prístup k novému IB.


V rámci odhaľovania ďalších funkcií a "vychytávok", ktoré prinesie nový internet banking, pre vás tentokrát prinášame hneď 3 videá.

Správca financií, to je názov modulu, ktorého hlavnou úlohou je pomôcť vám získať ešte väčšiu kontrolu nad svojimi peniazmi. 

 

Dozviete sa, ako sa budú automaticky kategorizovať platby za benzín, potraviny či drogériu, alebo ako si roztriedite hotovosť vybratú z bankomatu. To všetko vo videu Správca financií - Kategorizácia.

Okrem toho sa dozviete, ako zistíte, za čo ste napríkad pred polrokom míňali peniaze, čo ako to asi bude vyzerať nasledujúci mesiac. Video na túto tému sa volá Správca financií - Analýza.

Chcete na kino alebo reštaurácie míňať každý mesiac max. 50 €? Nastavte si to v mesačno rozpočte, ktorý vám pomôže strážiť vaše výdaje na jednotlivé aktivity. Ako na to sa dozviete vo videu Správca financií - Rozpočet.

Tieto a ďalšie videá nájdete na stránke www.novambank.sk .

Ak sa Vám funkcie nášho smart bankingu páčia, využite možnosť registrovať sa medzi prvých zákazníkov, ktorým vo februári nové internetové bankovníctvo sprístupníme.

Objavte s nami novú mBank!

 

 

 

Kategórie:

Aktuality