späť

Nové videá a možnosť predčasnej registrácie!

Nová mBank

Novinky, ktoré pre vás prinesie Nová mBank sú v plnom prúde. Na stránku www.novambank.sk pribudli ďalšie nové videá, tentokrát k funkcionalite Správca financií.

Ďalšou novinkou je možnosť prihlásiť sa a získať tak vo februári prednostný prístup k novému IB.


V rámci odhaľovania ďalších funkcií a "vychytávok", ktoré prinesie nový internet banking, pre vás tentokrát prinášame hneď 3 videá.

Správca financií, to je názov modulu, ktorého hlavnou úlohou je pomôcť vám získať ešte väčšiu kontrolu nad svojimi peniazmi. 

 

Dozviete sa, ako sa budú automaticky kategorizovať platby za benzín, potraviny či drogériu, alebo ako si roztriedite hotovosť vybratú z bankomatu. To všetko vo videu Správca financií - Kategorizácia.

Okrem toho sa dozviete, ako zistíte, za čo ste napríkad pred polrokom míňali peniaze, čo ako to asi bude vyzerať nasledujúci mesiac. Video na túto tému sa volá Správca financií - Analýza.

Chcete na kino alebo reštaurácie míňať každý mesiac max. 50 €? Nastavte si to v mesačno rozpočte, ktorý vám pomôže strážiť vaše výdaje na jednotlivé aktivity. Ako na to sa dozviete vo videu Správca financií - Rozpočet.

Tieto a ďalšie videá nájdete na stránke www.novambank.sk .

Ak sa Vám funkcie nášho smart bankingu páčia, využite možnosť registrovať sa medzi prvých zákazníkov, ktorým vo februári nové internetové bankovníctvo sprístupníme.

Objavte s nami novú mBank!

 

 

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (6)

Pridať komentár

Bude v novom systeme aj moznost pridat spravu pre prijimatela platby pri prevode z uctu? Tato vec mi vlemi chyba pri sucasnom internetbankingu. A samozrejme by potesila aj aplikacia pre Windows phone.

Bude v novom systeme aj moznost pridat poznamku pre prijimatela platby pri prevode z uctu? Velmi by mi to zjednodusilo zivot pri plateni niektorych polatkov pre obec a ine institucie.

Ten hlas je naozaj príliš prihriaty.

Ja už neviem ako to napísať, tento pripotentovaný úzus korektnosti (ktorý sa ktovie odkial rozširuje akurát v našich luhoch a hájoch) niektorých už tak samocenzuruje, že sa boja napísať, že niekto rozpráva ako čistokrvný ..zerant. On ním nemusí byť a mne je to aj srdečne jedno (jeho orientácia a afektovaný dôraz na ňu), len nech nerozpráva takým pocukrovaným spôsobom v celoštátnej kampani. A ak inak rozprávať nevie, tak... ako to, že práve toto je víťaz výberu zaujímavých, či aspoň neiritujúcich hlasov.
Ale čo sa tu vôbec namáham, ak budem mať záujem si vypočuť komentár k novej mBank, tak si pustím výhradne českú verziu, kde padla voľba na úplne iný hlasový typ; lebo ten náš chlapec zjavne niekomu prirástol k srdcu, takže sa ho v slovenských videách nadobro nezbavíme.

Pras - hlas, ktory sa paci uplne vsetkym ma len Morgan Freeman :) a ten zhodou okolnosti nieco mal....a nevie po slovensky. Ale unahlene zavery urcovania sexualnej orientacie, si pls vybavujte na inych serveroch, nie na strankach banky.

ale veď tie videá stále zvukom svojho špecifického málopercentného hlasu sprevádza ten mojko... A to nie je ani 4%-tný, keďže výrazná väčšina z nich bežne rozpráva tak, že sa nedajú od väčšinovej vzorky chlapov nijak rozlíšiť.
Toto ja ale počúvať ozaj neviem a nemôžem - na stránkach banky... nezašiel som predsa omylom do .ay-klubu