späť

Od 2. marca 2014 máme nové obchodné podmienky

Vážení zákazníci,
dňom 2.3.2014 vstupujú do platnosti nové Všeobecné obchodné podmienky.

V obchodných podmienkach došlo k úprave ustanovení ohľadom ochrany osobných údajov predovšetkým v bode 4.8.8

 tím mBank

 

 

Komentár (6)

Pridať komentár

a co sa meni ?

A kde nás mBank informoval o Soluse, odkedy sa banka stala jeho členom (a teda i vzájomným poskytovatelom údajov všetkým členom v ich systéme)? Oni nás o nich informujú len všeobecne (všeobecná vágna skupina neznámych spracovatelov a pristupovatelov k údajom), a teda bezmenne, bez menovitého určenia tých údajných oprávnených manipulantov s našimi údajmi.
Schválne si pozri obchodné podmienky Zuno, to spomína Solus na niekolkých stranách (čo je im dovolené, čo sa deje s údajmi,..), mBank ani slovo. Pritom ide presne o to isté, či si klient mBank, či Zuna.
Podla správnosti má byť každý spracovatel týchto citlivých údajov včas vopred oznámený dotknutej osobe, a to jasne v obchodných podmienkach (banky).
Ak to už medzičasom zmenili a menujú ich (o čom pochybujem), tak akože "OK" , ale aj tak neskoro.

Na jednom prípade si možno utvoriť celkový obraz (neoznámili nám tohto jedného, tak ešte kolko ďalších desiatok spracovateľov/manipulantov údajov z mBank ešte existuje?)

No keď niekomu prekáža že banka poskytuje jeho osobné údaje tretím stranám je na to určite upozornený a osobne si myslím že viac a citlivejších informácií dáva takmer každý do facebooku,googlu a podobne. Takže čo také a kto konkrétny sa vlastne dozvie a čo sa tým zmení ? ;-) Som presvedčený že mBank je férová a ústretová banka a to nechcem robiť žiadnu reklamu.

alebo iná adresa toho istého na http://www.mbank.sk/forum... posledný príspevok (z 15.8.2013)

tieto banky aj štátne organizácie si s našimi osobnými údajmi robia, čo chcú (v takzvanom súlade s podmienkami a zákonom. čo je však dosť nepreukázatelné) - napríklad ich posúvajú aj kadejakým záujmovým združeniam a aj bohvie kade inde po svete (ako som tu už opisoval pred pár mesiacmi na jednom prípade http://www.solus.sk/cleno... - členom tohto združenia sa môže stať hociktorá právnická osoba zo SR/ EU, ktorá poskytuje dodávky tovarov. T.j. k našim údajom sa môže dostať a preberať ich hocikto, kto sa aj postupne pripojí do záujmového združenia a splní ohromne benevolentnú "podmienku".)
http://www.mbank.sk/forum...

clovek aby sa uz bal otvorit vasu stranku....