späť

Herné prvky v bankovníctve - je tu mHra!

mHra

Aj bankovníctvo môže byť zábavné, preto sme v novom internet bankingu  spustili mHru. Skúšaním nových nástrojov a funkcionalít zbierate virtuálne odznaky a hravou formou sa tak učíte spoznávať nový internet banking.


Na www.novamBank.sk sme sprístupnili ďalšiu sekciu, tentokrát venovanú mHre.

 

mHra využíva koncept tzv. gamifikácie, kedy sa snažíme využívať herné prvky v nehernom prostredí ako je napr. internet banking. V mHre plníte rôzne úlohy, podobne ako napríklad v aplikácii Foursquare, a ak ste úspešní, tak dostávate virtuálne odznaky. Každý odznak má podľa obtiažnosti počet hviezdičiek od jednej do troch. Ziskom odznakov sa môžete pochváliť svojim priateľom na Facebooku a súťažiť s nimi v počte získaných hviezdičiek.

Detailné vysvetlenie uvidíte na našom videu:

 

Uvedomujeme si, že táto funkcia v internet bankingu nie je úplne pre každého, pre niekoho je to jednoducho príliš vážna vec. V takom prípade mHru používať nemusíte a vlastne sa o nej ani nedozviete. My napriek tomu veríme, že je to krok správnym smerom a že ju najmä v budúcnosti bude veľa zákazníkov s radosťou využívať.  

 

Ak vás funkcie nového internet bankingu zaujali, môžete sa až do 31. 1. 2014 prihlásiť prednostne k jeho vyskúšaniu v sekcii Prihláste sa.  

 

 

Všetky možné otázky a odpovede nájdete v sekcii FAQ.

   
 
Veríme, že sa vám pripravované novinky budú páčiť.

Tím mBank

Kategórie:

Aktuality