späť

Aktuálne k novému internet bankingu

Vážení zákazníci,

od 14.3.2013 majú do nového internet bankingu prístup všetci klienti mBank. Aby ste mali predstavu o ako rozsiahly proces sa jednalo – premigrovali sme medzi starým a novým systémom vyše 673 000 zákazníkov v SR a ČR. K tomu ich históriu všetkých transakcií starých dva roky, čo vo finále urobilo 200 miliónov transakcií. Čo je dôležitejšie, väčšina z Vás prešla na nový internet banking, a podľa našich štatistík sa do starého IB vraciate iba v malej miere.

 

Sme radi za vašu spätnú väzbu k novému internet bankingu. Uvedomujeme si , že v novom systéme je stále čo zlepšovať a chceme Vás ubezpečiť, že starý IB nevypneme, kým nebudú všetky zásadné chyby, ako napríklad inkasá, opravené.

Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Pôvodný internet banking nájdete na adrese https://sk.mbank.eu/  

 

Vaša mBank

 

Tagy:

IB

Komentár (9)

Pridať komentár

Prečo je pôvodný IB nedostupnejší ako nový? K výpadkom u pôvodného IB dochádza už často aj počas normálnych pracovných hodín. Je to úmysel? Alebo prečo? Ocenil by som, keby sa vyjadril aj niekto z tímu mBank. Ďakujem.

kedy bude korektne fungovat SEPA
1) neda sa pridat kontakt do adresara ktory ma iba IBAN v slovenskej banke
2) neda sa poslat platba voci IBAN uctu tak aby bol zadany variabilny symbol
3) trvaly prikaz sa da zadat iba voci klasickemu cislu uctu
bez tychto 3 veci je mBank nepouzitelna !!!
dakujem za odpovede

Aháá! Vďaka.

damien napísal(a):
> V kalendári vpravo je skratka ŠTV, to je čo?

ŠTV (štvrtok) je pre tých, ktorí nemajú kódovú stránku 852 v počítači pre to, aby sa im zobrazovalo STV (stvrtok), Keby bolo uvedené iba ST a ŠT (bez V), tak by si v USA videl iba PO UT ST ST PI SO NE. Preto to V navyše, aby bolo jasné že to je štvrtok a nie streda

Keďže tieto stránky majú byť prvotným informačným kanálom, zaujímalo by ma, kedy a na aké miesto uniesli mimozemšťania pôvodný zamestnanecký personál SK-mbank.
T.j. ten "starý", čo vytváral a spravoval 99,5% funkčný prehladný spolahlivý rýchly banking, stránky, obsah, ovládanie, rozvrhnutie, triedenie, zoraďovanie, vyhladávanie....
S novou premenou zjavne prišli dosadením aj nové bytosti, a ich okaté chyby ich jednoznačne usvedčujú.

Túto správu si jej autor po jej napísaní asi ani raz po sebe neprečítal, keďže sa tam nachádzajú hneď 2 chyby. Jednu už spomenul petriq a druhá je hrubka hneď v druhej vete - správne má byť "rozsiahly", nie "rozsiahli". Sami si pridávate nové chyby na opravu :-)

Tak to snáď vieme, čo v kalendári, z palety "PO UT ST ŠTV PI SO NE", znamená ŠTV.
Čo však nevieme je, prečo sa ani v blogu, ani v jeho kalendári neuvádzajú niektoré predošlé príspevky do blogu (články).

A prečo sa tu v ostatnom čase (konkrétne po prechode na "Nové=lepšie") v blogo-článkoch uvádzajú "zrůdné" polopravdy a dezinformácie.

V kalendári vpravo je skratka ŠTV, to je čo?

Asi preklep, ale verim, ze ked opravite zasadne chyby tak novy IB nevypnete ;)
Asi tam malo byt "stary IB".