späť

Máme už 200 000 zákazníkov!

Milí zákazníci,

chceli by sme sa s vami podeliť o skvelú správu a zároveň o náš spoločný úspech. Dosiahli sme hranicu 200 000 zákazníkov!

Za 7 rokov pôsobenia na Slovensku sme postupne zmenili bankový trh a ukázali aj silnejším a väčším hráčom, že zbytočné poplatky naozaj nie sú cesta.

Keď si spočítam, koľko by toto množstvo zákazníkov mBank mohlo v priemerne ušetriť na poplatku za balík, keby využívali mBank počas siedmich rokov jej existencie, vyjde vysoké, hoci imaginárne číslo 76 miliónov € *, uviedol Maroš Ovčarik z portálu FinancaHitparada.sk.

Aj napriek tomu, že sa snažíme držať poplatky na minime, sme vám tento rok vo februári predstavili nový internet banking a v máji sme uviedli produkt mSporenie – šikovný nástroj, ktorý pomáha šetriť si po malých čiastkach.

Ocenenie našej práce sa ukázalo aj v podobe niekoľkých ocenení pre naše produkty – prvé miesta v súťaži Zlatá minca 2013 pre mKonto a eMax Plus, Zlatá minca 2012 za mKreditku a rok 2011 opäť Zlatá minca pre mKonto. Tento rok sme začali tiež úspešne ocenením Hypotéka roka 2014 od spoločnosti Fincentruma časopisu Trend.

*200 000 (zákazníkov) x 12 x 4,54 €/ mesačne x 7 (rokov) (priemerná výška poplatku za vedenie balíka na trhu, viď.: http://www.financnahitparada.sk/bezne-ucty/) = 76 272 000 €

 

 

Ďakujeme za Vašu priazeň a dôveru, veríme že aj v budúcnosti budete s využívaním našich služieb spokojní.

Rasťo, mBank