späť

Teraz 20 EUR za odporučenie mKonta

Vážení zákazníci,

v mBank nezaháľame ani počas letnej dovolenkovej sezóny a máme pre vás príjemné prekvapenie.

K doterajšej odmene 15 EUR za odporučenie mKonta sme pridali ďalších 5 EUR. To znamená, že za každého známeho, ktorý si na základe Vášho odporúčania podá žiadosť o mKonto v období od 11. 8. 2014 do 17. 8. 2014 získate až 20 EUR.
Nezabudnite, že do žiadosti o účet mKonto musí vami odporúčaný známy uviesť vaše telefónne číslo a žiadosť je potrebné podať najneskôr túto nedeľu (17. 8. 2014).

Odporučte mKonto svojim známym a pomôžte im zbaviť sa zbytočných bankových poplatkov. Podľa portálu financnahitparada.sk je priemerná mesačná výška poplatkov za balík bankových služieb vo výške 4,54 EUR. V mBank takýto zákazník ročne ušetrí viac ako 50 EUR.

tím mBank

Kategórie:

Aktuality, Súťaže

Komentár (3)

Pridať komentár

To by bolo krásne... ale to si môžme len namalovať na obrázok ideálu.
Pre začiatok by stačilo, keby k tejto aktuálnej augustovej kampani, zavádzajúco neuvádzali takmer všetky linky na už ukončenú júlovú akciu(!).
Klikal som nato ako oný, a čím viac som klikal a čítal, tým viac blbostí som uvidel (akcia skončila, akcia prebieha do 13.7.14...) - veď takýto švindel by odradil aj nezamestnaného, túžiaceho zaslúžiť si slúbenú odmenu 20 EUR.
Toto takto prezentované totiž pôsobí celé pofiderne, nedôveryhodne.
Ja som ten jeden jediný link na augustovú akciu našiel až v jednom pdf texte, a ten link navyše ani nebol urobený ako klikatelný - musel som ho celý prepísať do adresy prehliadača.
Ako som už písmenami povedal včera, takto nemôžem nič odporúčať, lebo adekvátne podrobné informácie, pravidlá akcie, tu podané nie sú, ale naopak len tie čo oznamujú ukončenie ešte v júli.
Priamo tu nad nami, v tomto blogu. mLapsus.

Čo takto sprístupniť v IB vygenerovanie pekného linku, kde bude už vložené aj tel. číslo namiesto krkolomných postupov?

Nebolo by na škodu v takto šibeničných termínoch uviesť pár obrazoviek v snímkoch, na ktorej strane a do akej kolonky je potrebné zadať to telefónne číslo, páč ani na tej odkliknutej stránke ju/ho nevidno.
Takto sa však radšej na celé odporúčania vykašlem, pretože by to dopadlo ako už opisovali mnohí z minulosti, že odporučený nevedel kde sa to číslo odporúčajúceho zadáva, a tak si založil len nový účet zadarmo - a to doslova.

P.S. aha, asi je to celé brané štýlom nového intuitívneho bankingu i layoutu,
kde si musíme mnohé domýšlať a mnohé ignorovať, či naopak ignorované si všímať.
Konkrétne, riešenie je asi na stránke, ktorá začína textom:
"Špeciálna ponuka
za odporučenie mKonta

Najrýchlejší z vás majú možnosť
získať odmenu 20 EUR.
Akcia skončila 13. 7. 2014"

Lenže ak dám novému človeku link na túto stránku, tak ten zneistie duplom (vykašle sa na vec), pretože ešte nepozná metódy a móresy v štýle mAmaterizmu.
Lenže ja pri nich stáť nemôžem a nebudem, takže nič.