späť

Zásady bezpečnosti na internete

Vážení zákazníci,

opatrnosti nie je nikdy dosť a preto by sme vám radi pripomenuli niekoľko základných bezpečnostných opatrení.

  • Náš internet banking neponúka prostredníctvom vyskakovacích okien žiadne inštalácie – či už certifikáty, aplikácie alebo antivírusové programy.  Preto podobné podozrivé súbory určite nesťahujte a neinštalujte.
  • Potvrdzovaciu SMS si môžete nechať poslať znovu, preto nereagujte na žiadosti o preposlanie z cudzieho čísla
  • Nikdy od vás nebudeme požadovať vaše prihlasovacie údaje, údaje platobných kariet, ani žiadne heslá. Takisto vás prosíme o kontrolu, kam údaje svojich kariet zadávate, pretože nie každá platobná brána je bezpečná.

 V súčasnosti sú ďalším dôvodom k opatrnosti podvodné e-maily informujúce zákazníkov o exekúcií, fiktívnych výhrach a podobne. Spravidla všetky vyžadujú vyplnenie citlivých údajov ako napr. 16 miestne číslo karty, dátum jej expirácie a CVV číslo karty. Pripájame príklad takého e-mailu a dôrazne odporúčame, všetko preveriť predtým, než niekam zadáte citlivé údaje.

 

Dobrý deň                                                              ID kod: 47EF41QCDS1         
s radosťou vám oznamujeme že v spolupráci s portálom AZET.SK bolo vaše azet konto vyžrebované ako VÝHERNÉ!

Dňa 24.7.2014 náš systém náhodne vyžreboval práve váš azet profil k výhre 3000 eur. Práve vaše azet konto bolo spomedzi 1328 vybraných  dnes vyžrebované ako vyherné. Sme veľmi radi že vás môžeme potešiť garantovanou finančnou odmenou! Gratulujeme!!! 

Váš obľúbený AZET na svojich návštevníkov nezabúda a preto zostavil spolu s národnou lotériovou spoločnosť TIPOS a.s. výherné žrebovanie.

TIPOS národná lotériová spoločnosť vám týmto potvrdzuje pridelenie výhernej čiastky vo výške 3000 eur      

Finančné prostriedky vám odošleme priamo na vašu platobnú kartu po prijatí nasledovných podkladov potrebných k transakcii a k overeniu vašej osoby a to :      
-16 miestne číslo karty (nachádza sa na prednej strane platobnej karty)

-dátum expirácie karty
-cvv čislo karty (nachádza sa na zadnej strane karty)
-meno a priezvisko výhercu

-tel. kontakt

* Uvedené podklady k transakcii a zroveň k overeniu vašej identity nám zašlite spätne na email. Platba bude zrealizovaná a pripísaná vam na účet do dvoch hodín od prijatia podkladov k platbe o čom vás budeme ihneď telefonicky informovať .

Podľa platných zákonov Slovenskej Republiky môže byť výherná čiastka v loteriovej spoločnosti pripísana len osobe staršej ako 18 rokov .

Nárok na výhru si môžete uplatniť do 30 dní od doručenia emailu . Po tejto lehote výhra v plnej výške prepadá narodnej lotériovej spoločnosti Tipos a.s

Tipos, národná lotériová spoločnosť, a.s., so sídlom Brečtanová 1,  830 07 Bratislava, IČO: 31 340 822 je obchodnou spoločnosťou zapísanou v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sa, vložka č. 499/B (ďalej  tiež  "Spoločnosť"), ktorá prevádzkuje číselné lotérie a internetové hry tvoriace štátnu lotériu a iné hazardné hry podľa zákona č. 171/2005 Z. z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.Každý výherca ktorý vyhral v elektronickej súťaži je povinný sa pred vyplatením výhry riadne identifikovať ako fyzická osoba

 


Kategórie:

Aktuality, Bezpečnosť