späť

Úprava zvýhodneného úroku na eMax Plus

Vážení zákazníci,

S platnosťou od 1. 10. 2014 znižujeme zvýhodnenú úrokovú sadzbu na sporiacom účte eMAX Plus. Bohužiaľ sme k tomuto nepopulárnemu kroku prinútení poklesom úrokových sadzieb na celom bankovom trhu. Zvýhodnenú úrokovú sadzbu upravujeme z pôvodných 1,5% p.a. na 1,3% p.a.. Veríme, že takéto zhodnotenie pre Vás bude aj naďalej prínosné. Základná úroková sadzba zostáva bez zmeny na úrovni 0,5 % p.a.

Ak využívate mKonto aktívne, môžete sporiť pri platení aj s naším najnovším produktom mSporenie. S každou platbou kartou či online platobným príkazom sa malá čiastka platby prevedie na účet mSporenia, ktorý je aktuálne zhodnocovaný sadzbou 3% p.a. pri zostatku na účte do výšky 4 000 EUR.

Ďakujeme za pochopenie a sme radi, že ste s nami.

mBank
 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (5)

Pridať komentár

Teraz ostáva už len Husa na provázku...
Kto chce z mBank nejaký úrok, aj to istinovo výrazne obmedzený a kadejak dynamicky podmieňovaco modifikovaný, tak musí byť tou husou v strehu a v aktívnej poslušnosti.

Účty eMAX plus stratili vzhľadom na úročenie význam. Mne osobne je srdečne jedno, či je tam 0,5 % úrok (po zdanení 0,4 % úrok) alebo 0 % úrok. mBank sa dostáva do vlastnej pasce, keď produkty, ktoré mala pôvodne nastavené na určitý účel aj vzhľadom k úročeniu a podmienkam na dispozíciu s peniazmi na nich uloženými (napr. pri eMAX účte sa nedajú robiť žiadne medzibankové operácie a je to vyslovene účet na odkladanie zvyšných peňazí), tak vlastne týmto mBank stráca pôvodnú koncepciu produktov. Už má bezvýznamné mVklady, teraz eMAX plus účty, čo bude ďalej? ... :))

na ucte mam uz 0 eur - zrusil som vsetky prikazy, vsetkych adresatov, aj posielanie mesacneho prijmu
ucet je mrtvy

1.10.2014 prevediem peniaze zo sporiaceho účtu k ZUNO, kde zatiaľ garantujú 1.2% p.a. bez nejakých ďaľších hlúpych povinností.

no comment