späť

Oslávte s nami 7. narodeniny a získajte až 135 EUR

AKTUÁLNE: Vzhľadom na množstvo pozitívnych ohlasov sme sa rozhodli predĺžiť akciu do 15. decembra 2014. Využite možnosť odmeniť seba aj svojich známych a odporučte mBank ešte dnes.

 

Spolu je nám najlepšie. Už 7 rokov!

Tento rok oslavujeme narodeniny v rekordne veľkom počte - dokopy je nás už 200 000. A keďže platí, že čím je oslava väčšia, tým je veselšia, pozvite na ňu aj svojich známych! Darček máme pre každého. Za založenie mKonta dostane váš známy 17 EUR, vy od nás za odporúčanie dostanete skvelých 27 EUR.

Odporučiť mKonto môžete najviac 5 známym, spolu tak môžete získať až 135 EUR. Nezabudnite, že do žiadosti o účet mKonto musí vami odporúčaný známy uviesť vaše telefónne číslo.

Odporučte mKonto svojim známym a pomôžte im zbaviť sa zbytočných bankových poplatkov. Podľa portálu financnahitparada.sk je priemerná mesačná výška poplatkov za balík bankových služieb vo výške 4,54 EUR. V mBank takýto zákazník ročne ušetrí viac ako 50 EUR.
 

Tím mBank

Kategórie:

Aktuality, Súťaže

Komentár (9)

Pridať komentár

Presne tak.
Ja som odporúčil akurát jednehého (kôli dobrému IB, odmene aj 3% sporeniu) a aj sa stal novým klientom. ALE! V dávnejšej dobe bol disponentom k inému účtu - sám žiadnu zmluvu nemal a teda mám zato že nebol klientom banky, ale banka ho z akcie vylúčila - a teda ja ani on odmenu nedostaneme. K tomu 3% sporenie končí, čiže účet bol založený úplne zbytočne... pekné že máte x nových klientov, ale zväčša budú úplne neaktívny. Je to veru zaujímava móda na trhu vo všetkom. Zo všetkýh síl zháňať nových klientov a na tých existujúcixh kašľať...

Mňa veľmi prekvapila informácia, že "je nás už 200 000". Myslela som, že klientov mBank je podstatne viac. A tiež by ma zaujímalo, že koľko z 200 000 ľudí je aktívnych klientov - t.j. takých, ktorí aspoň 5x mesačne majú na účte akýkoľvek obrat?
A pritom mBank je dobrá voľba, len keby nemala akcie podobné tejto. Ja som pred rokom a pol tiež odporučila v akcii 15€ + 15€ mBanku rodine, ktorá si účet založila, vybrala peniaze a produkty nepoužíva. Tiež mám v okolí priateľov a aj rodinu, ktorí ešte mBank nemajú, viem, že by som ich prehovorila kvôli 17€ založiť si účet (veď kto Vám dnes dá len tak 17€?), ja by som mala skvelých 27€ (veď kto už mi len tak dá 27 €?), ale neurobím to, lebo viem, že by ten účet ani raz nepoužili po vybratí príslušnej čiastky.
Neviem, koľko nákladov zhltla táto aktuálna Vaša akcia, ale viac pozornosti by mBank mala venovať skutočne aktívnym klientom bez toho, aby sa z nich stali akýsi nahovárači - predĺžená ruka banky.
Napríklad ste mohli nechať od nového roku 3%-ný úrok na mSporení pre skutočne aktívnych klientov, napríklad takých, ktorí spĺňajú aj podmienky zvýhodnenej sadzby na eMax Plus (to už robí z klienta aktívneho, lebo musí mať na účte príjem a musí platiť kartou) a takému klientovi ste mohli nechať tie 3% p.a. na mSporení. Predpokladám, že takého podmienky by prilákalo viac dlhodobo aktívnych klientov, ako Vaša aktuálna akcia 17€+27€.
Hm...

Dobrý deň,
Ako je odmena pripisovaná? V nejakých náhodných vlnách?
Presvedčil som dvoch ľudí, ktorí si založili konto v rozmedzí cca 5 minút, jeden odmenu dostal druhý nie.
Číslo odporucitela bolo zadané správne.
Ďakujem.

Zdravím, platí ešte akcia? Známa bola na Vašej pobočke asi v polke novembra a bolo jej povedané, že akcia už nie je platná ale na stránke ju ešte stále ponúkate, tak ako to je teda?
Vopred ďakujem za odpoveď.

Odoslať správu

@pras
vďaka za pripomienku. Uvedomujeme si, že najmä pre dlhoročných zákazníkov môže byť ešte problém nájsť niekoho na odporučenie, keďže okruh známych má svoje limity. Pripravujeme aj iné akcie, snáď sa vám budú páčiť.


pras napísal(a):
> A ostatní môžme ako oslavovať? Ja mám buď "tvrdohlavých"
> známych (majú účty a nepotrebujú s nimi nič rešiť ani meniť a
> zakladať nové s celou príslušnou procedúrou), alebo už som aj
> niekomu v minulosti zadarmo odporučil (mimo akcií), a ďalej už
> ďalšie stovky známych na presviedčanie nemám (nie som predajca
> hrncov kam im chodia na 'prednášky' davy, ani animátor v
> dovolenkových strediskách, kde by som sa im mimocodom zmienil o
> mKonte, a tiež som skôr introvertido).
> Asi to oslávim tak, že v Sberbanke SR si uložím na termínovaný
> vklad peniaze za 3% p.a.
> Gratulacje!

Odoslať správu

Zdravím vás, vlado74
Ak už máte u nás účet, spolumajiteľom iného byť nemôžete.
Môžete sa však stať disponentom na účte, ktorý si otvorí vaša priateľka. Akcia v takom prípade platí.

vlado74 napísal(a):
> Chcel by som si overiť, či by platila táto akcia, ak by som
> odporučil priateľku, ale tá by si nevytvorila osobný, ale
> spoločný účet, kde by som bol potom ja ako spolumajiteľ účtu.

A ostatní môžme ako oslavovať? Ja mám buď "tvrdohlavých" známych (majú účty a nepotrebujú s nimi nič rešiť ani meniť a zakladať nové s celou príslušnou procedúrou), alebo už som aj niekomu v minulosti zadarmo odporučil (mimo akcií), a ďalej už ďalšie stovky známych na presviedčanie nemám (nie som predajca hrncov kam im chodia na 'prednášky' davy, ani animátor v dovolenkových strediskách, kde by som sa im mimocodom zmienil o mKonte, a tiež som skôr introvertido).
Asi to oslávim tak, že v Sberbanke SR si uložím na termínovaný vklad peniaze za 3% p.a.
Gratulacje!

Chcel by som si overiť, či by platila táto akcia, ak by som odporučil priateľku, ale tá by si nevytvorila osobný, ale spoločný účet, kde by som bol potom ja ako spolumajiteľ účtu.

> Za založenie mKonta dostane váš známy 17 EUR,
> vy od nás za odporúčanie dostanete skvelých 27 EUR.

V začiatkoch som odporučil do mBank množstvo známych a dostal som za to nula celá nula nič.

Prepáčte, ale teraz sa nebudem strápňovať a nútiť niekoho do tohoto cirkusantského IB.