späť

Úprava úrokovej sadzby na mSporení

Vážení zákazníci,

pred časom sme vám priniesli možnosť sporenia drobných súm – mSporenie s vysokým úrokom 3 % p.a. Od 1. 1. 2015 sme v dôsledku dlhodobého znižovania úrokových sadzieb na bankovom trhu nútení pristúpiť k jeho zníženiu, stále však na veľmi zaujímavých 1,6 % p.a pre zostatky do 4000 EUR. Sadzba pre vyššie zostatky sa nemení a ostáva 0,5 % p.a.

Možnosť sporiť s atraktívnym úrokom vám naďalej ponúkame aj na sporiacom účte eMax Plus, kde môžete sporiť s úrokovou sadzbou 1,3 % p.a. pre zostatky do 4000 EUR.

Využívaním našich produktov máte stále možnosť získať zaujímavé výnosy, ktoré mBank ponúka,  spolu s mKontom bez zbytočných poplatkov.

Ďakujeme za pochopenie a veríme, že nám zachováte priazeň aj naďalej.
 

tím mBank
 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (3)

Pridať komentár

ahoj,
tak ja som s bankou celkovo spokojný,
no chcel by som prispieť malou radou pre vedenie mbank a menežment.
Skúste sa pri zavádzaní produktov držať pri zemi a keď to situácia dovolí, tak môžete ešte niečo vylepšiť.
No nie naopak, najskôr úžasné úroky bez obmedzenia a potom... síce zdôvodníte prečo, no zlý pocit tu je. Preto už nie sú Ing. ekonómovia, ale už budú len Mgr. ako telocvikári, tak milí ekonómovia, skúste sa držať sedliackeho rozumu, občas to funguje lepšie.
napriek tomu banku chválim a odporúčam, i keď upozorním na muchy, ktoré máte a neviete sa s nimi rozlúčiť, zrejme priveľa Ing ekonómov.

Vsetko je tu zadarmo a tak vyzera aj kvalita. Banka sa vyprofilovala so zameranim najma na "rurovych" zakaznikov. To su taki. ze keby zabetonovli vsetky pristupy do banky, zakaznici prilezu odpadovou rurou. A kedze nas rurovych je velmi vela, mozu si dovolit cokolvek naklamat, naslubovat, zamlzit alebo nedodrzat.

Nepoznate banku, ktoru mozete mat radi ?

Stastne a vesele vsetkym okrem managerov mBank :D

To už ste mohli vrátiť hranicu do 10000 EUR, či napr do 8000. lebo najprv ste to sporenie tak propagovali. Teraz už nie je ani hraničná istina 10000 EUR, ani úročenie 3,0% p.a., pritom tie úrokové sadzby na trhu boli velmi podobne chabé aj pri zavádzaní produktu, ako sú aj teraz (takže okolnosti na bankovom trhu sa tak výrazne nezmenili).