späť

Nová mobilná aplikácia

Vážení zákazníci,

od dnešného dňa vám ponúkame možnosť stiahnuť si jedinečnú bankovú aplikáciu pre mobilné telefóny. Naša nová mobilná aplikácia využíva grafické rozhranie podobné úspešnému internet bankingu, ktoré bolo uvedené vo februári tohto roka. Naďalej tak pokračujeme v rozvíjaní nášho elektronického bankovníctva.

Pri vývoji aplikácie sme sa riadili heslom ergonómia a rýchlosť bez zbytočností. Všetko je podriadené intuitívnemu ovládaniu, a tak napríklad na prihlásenie sa do aplikácie, alebo na potvrdenie platby stačí zadať PIN kód.

           
 

Pri prevodoch prostriedkov už klient nemusí poznať číslo účtu prijímateľa. Aplikácia umožňuje poslať peniaze na telefónne číslo, ktoré si pohodlne vyberie zo svojho adresára.

Bezpečnosť je na prvom mieste - aplikácia v telefóne sa páruje s transakčným systémom. Navyše, každé ďalšie zariadenie je potrebné párovať zvlášť. Tento spôsob výrazne zvyšuje ochranu dôverných informácií.
 

 

Vývoju aplikácie predchádzala dlhodobá analýza najčastejšie využívaných funkcií, mobilných scenárov a zvykov klientov.

Výsledkom je, že aplikácia plne rešpektuje ich želania, a tak si môžu napríklad skontrolovať zostatok na účte, alebo nájsť najbližší bankomat ešte pred prihlásením.

Naša nová aplikácia je okamžite dostupná pre klientov využívajúcich operačný systémom Android (v obchode Google Play) a už začiatkom januára 2015 ju bude nasledovať verzia pre zariadenia s iOS.

Nová mobilná aplikácia bola už skôr uvedená do používania pre klientov poľskej mBank a za krátky čas získala viaceré medzinárodné ocenenia za inovácie a technologické prvenstvo. V rámci súťaže EFMA Awards 2014 v Barcelone prekonala viac ako 3000 finančných inštitúcií vo viac než 130 krajinách sveta.


K dispozícii od januára 2015

 

 

tím mBank

Kategórie:

Aktuality