späť

Zlatá minca 2014 - šesť ocenení pre mBank

10. decembra 2014 boli zverejnené výsledky súťaže Zlatá minca za rok 2014. Ide o prestížnu súťaž finančných produktov, ktorá sa na Slovensku koná od roku 2005, do ktorej sa okrem odborníkov môže do hlasovania zapojiť aj široká verejnosť

Nás teší, že mBank sa opäť umiestnila vysoko, spolu sme získali dve prvenstvá, dve druhé a dve tretie miesta.

Bankové účty
Už štvrtý rok za sebou sa víťazom stalo naše mKonto. Vysokú popularitu si získalo najmä vďaka jednoduchosti, neustálej dostupnosti a nulovým poplatkom. Klienti majú zadarmo založenie a vedenie účtu s množstvom ďalších služieb.
 

Sporiace účty
Veľmi milo nás prekvapilo prvenstvo pre mSporenie. Koncept sporenia malých súm z každej platby nepatrí na Slovensku medzi bežné bankové produkty. O to viac nás teší, ako dobre ho prijali naši zákazníci.
 

Kreditné a Debetné karty
Striebornú mincu získala mKreditka resp. platobnú karta VISA k účtu mKonto. mKreditka sa po troch víťazstvách vo svojej kategórii v rokoch 2009, 2010 a 2012 opäť dostala medzi ocenených. Karta VISA k mKontu obhájila druhé miesto z vlaňajška.
 

Elektronické bankovníctvo
Tretie miesto a bronzovú mincu sme si odniesli za náš Nový internet banking. Podľa jeho vzoru sme minulý týždeň spustili aj novú aplikáciu pre mobilné telefóny.
 

Podnikateľské účty
Posledným oceneným produktom v tomto roku je mKonto Biznis, ktoré sa v kategórii Podnikateľské účty umiestnilo na tretej pozícii.

 

Zisk šiestich mincí si veľmi vážime, je to pre nás ocenenie našej práce a zároveň záväzok, aby sme čo najkvalitnejšie bankové produkty prinášali našim zákazníkom aj naďalej.

Tím mBank

Tagy:

Zlatá minca