späť

Nová aplikácia už aj pre iOS

Od začiatku januára je pre našich zákazníkov k dispozícii na stiahnutie aj nová mobilná aplikácia pre operačný systém iOS.

Reflektuje používateľské prostredie, na ktoré sú klienti zvyknutí zo zariadení od spoločnosti Apple. Tak ako v prípade variantu pre Android, aplikácia umožňuje nielen prístup k bežným a sporiacim účtom, kartám, úverovým produktom a ďalším službám, ale tiež možnosť skontrolovať zostatok na účte ešte pred prihlásením, uskutočniť mobilné platby či vďaka inteligentnému vyhľadávaniu nájsť tie už realizované.

Vývoj na novej mobilnej aplikácii mBank zďaleka nie je ukončený a pracujeme na viacerých nových funkcionalitách. Produktový manažér mBank Lukáš Kiac doplnil: „Môžem prezradiť, že v tomto roku plánujeme rozšíriť aplikáciu o čítačku QR kódov, ktorá po naskenovaní automaticky vyplní všetky údaje potrebné pre platbu,“ Taktiež tomto roku plánujeme priniesť mobilnú aplikáciu aj pre užívateľov so systémom Windows Phone.

A na záver pár štatistických údajov k novej aplikácii pre Android. Na novú aplikáciu pre OS Android prešlo v priebehu prvých tridsiatich dní 53,87 % klientov na Slovensku a 49,26 % v Českej republike. Zaujímavosťou je, že aplikáciu zhodne v oboch krajinách najčastejšie sťahovali majitelia telefónov Samsung Galaxy S3, ktorý je nasledovaný Samsung Galaxy S4.

 


K dispozícii od januára 2015

 

 

 tím mBank

Kategórie:

Aktuality