späť

Byť s nami sa oplatí ešte viac

Milí zákazníci,

teší nás veľký záujem s akým sa zapájate do prebiehajúcej akcie mKlub-2 2015, v rámci ktorej môžete svojim známym odporučiť účet mKonto alebo mKonto Biznis a získať pre seba aj pre nich odmenu 15 EUR.

Máme pre vás výbornú správu. Rozhodli sme sa, že akcia potrvá do 10. 5. 2015 (alebo do dosiahnutia 7500 zákazníkov) a zároveň zvýšime odmenu pre vás aj vášho známeho na 20 EUR.

Pre získanie odmeny je potrebné, aby nový zákazník uviedol vaše telefónne číslo do poľa promo akcia (pole nájdete v druhom kroku žiadosti.


 

 

tím mBank

Kategórie:

Aktuality, Súťaže

Komentár (2)

Pridať komentár

pras napísal(a):
> Vážení predstavitelia tak ale nehnevajte sa, ale namiesto takýchto
> blbostí by ste mohli niečo aj pre klientov, napríklad prenášanie
> naplnených limitov aj na ďalšie obdobia, nielen na daný mesiac (ak
> som zaplatil kartou k mkontu 100 EUR, tak mám na 5 mesiacov
> bezplatné vedenie karty a tak podobne aj s počtom výberov
> hotovosti), toto sem len naháňa špekulantov z hladových dolín a
> ľudí neodkázaných, ale s móresmi hladovodolinových (vytĺcť
> profit zadarmo), pre väčšinového a dlhodobého klienta to
> neprináša takmer zhola nič, ak neberieme do úvahy celkové
> náklady možno sa v blízkej budúcnosti premietnuvšie do
> novovymyslených poplatkov...

+ na jednej strane je ,,zla ekonomicka situacia,, tak pre existujucich klientov radilakne znizuju urokove sadzby a na druhej rozdavaju 20EUR ludom ktori neprinesu banke NIC :)

Vážení predstavitelia tak ale nehnevajte sa, ale namiesto takýchto blbostí by ste mohli niečo aj pre klientov, napríklad prenášanie naplnených limitov aj na ďalšie obdobia, nielen na daný mesiac (ak som zaplatil kartou k mkontu 100 EUR, tak mám na 5 mesiacov bezplatné vedenie karty a tak podobne aj s počtom výberov hotovosti), toto sem len naháňa špekulantov z hladových dolín a ľudí neodkázaných, ale s móresmi hladovodolinových (vytĺcť profit zadarmo), pre väčšinového a dlhodobého klienta to neprináša takmer zhola nič, ak neberieme do úvahy celkové náklady možno sa v blízkej budúcnosti premietnuvšie do novovymyslených poplatkov...