späť

mBank zlacňuje hypotéky

Bývať vo vlastnom, to znie nepochybne lákavo. Pre všetkých, ktorí aktuálne riešia svoje bývanie, máme skvelú správu. mBank prepisuje rekord nízkych úrokov na hypotékach za celú svoju históriu. Od dnešného dňa znižuje ich úročenie s najnižšou garantovanou sadzbou začínajúcou na 1,54 % p.a. pri trojročnej fixácii.

Úrokovú sadzbu garantujeme všetkým klientom, bez ohľadu na to, či v mBank už účet majú, prichádzajú do banky prvýkrát, alebo majú starú nevýhodnú hypotéku v inej banke, a rozhodli sa ju refinancovať. Výška sadzby sa odvíja len od dĺžky fixácie, účelu a výšky požičanej sumy v pomere k hodnote nehnuteľnosti, respektíve od rozhodnutia klienta či si chce hypotéku aj poistiť.

„Nielen vďaka nízkym úrokom, ale aj vďaka tomu, že pri jej vybavení klienti nemusia platiť žiadne zbytočné poplatky, je mHypotéka skutočne výhodnou možnosťou, ako si požičať na kúpu či rekonštrukciu vlastného bývania, či refinancovať svoj nevýhodný úver na bývanie v inej banke," hovorí Martina Holúbková, produktová manažérka úverov na bývanie, mBank.

O tom, že je mHypotéka jedným z najvýhodnejších produktov, svedčí aj fakt, že v roku 2014 obsadila dve prvé miesta v kategórii Hypotéka roka a Refinančná hypotéka roka v súťaži týždenníka Trend a spoločnosti Fincentrum. V roku 2015 v rovnakej súťaži získala tretie miesto v kategórii Refinančná hypotéka.

Podrobné informácie o mHypotéke nájdete na našich stránkach. Okrem základných informácií o hypotéke tu nájdete tiež hypotekárnu kalkulačku, s ktorou poľahky zistíte, aká bude výška vašej splátky

S vybavením mHypotéky vám vždy radi pomôžeme a na vás ostane už len vyriešiť, aký bude byt alebo dom vašich snov :-)
 

 

tím mBank

Kategórie:

Aktuality

Tagy:

mHypotéka