späť

Neplaťte zbytočne za to, čo môžete mať zdarma

Ľudové príslovie hovorí, že na svete nie je nič zadarmo. To ale nie je tak úplne pravda. Grátis môžete mať aj mnoho rýdzo materiálnych záležitostí. Zdarma môžete dostať napríklad 100 eur na dovolenku. A to už sa celkom zíde. Ak vás zaujíma, čo všetko môžete mať v mBank v zadarmo, čítajte ďalej.

Založenie a vedenie osobného účtu by podľa nás malo byť zdarma. V mBank tak za založenie a vedenie účtu skutočne neplatíte nič. Zdarma máte s mKontom automaticky aj 1 výber z ľubovoľného bankomatu (doma i v zahraničí) mesačne. Ak budete ale svoju kartu aktívne využívať, môžete mať bezplatné až 4 výbery, či už na Slovensku alebo inej krajine.

Bez poplatku vám pri mKonte tiež vedieme debetnú kartu. Teda pokiaľ s ňou mesačne spravíte obrat aspoň 20 eur, čo je napríklad jeden víkendový nákup v samoobsluhe. A pretože si myslíme, že osobné konto je predsa na to, aby ste ho používali – teda z neho platili svoje účty, tak zdarma máte všetky odchádzajúce aj prichádzajúce platby.

Ak už ste našim klientom, určite o tom dobre viete, ale občas nezaškodí si niektoré veci pripomenúť. A ak poznáte vo svojom okolí niekoho, kto ešte účet v mBank nemá, povedzte mu o nás. Ak si ho založí do konca prázdnin, pre oboch máme pripravený cestovný poukaz v hodnote 100 eur.

Kategórie:

Aktuality, Voľný čas