späť

Nová pobočka - Eurovea

Otvorili sme novú vlajkovú pobočku v bratislavskej Eurovea

8. júla sme v Bratislave otvorili prvú pobočku v novom, modernom koncepte založenom na digitálnych technológiách. Prvá z nových vlajkových pobočiek mBank bola otvorená na najnižšom podlaží nákupného centra Eurovea. Na rozlohe 45 metrov štvorcových ponúka pohľad do budúcnosti moderného bankovníctva. Vybavená je LED obrazovkami, tabletmi, digitálnym bankomatom pre deti a oddelenou časťou pre poradenstvo. Celkový dizajn sa nesie v jednoduchom a praktickom duchu s použitím kvalitných a trvácnych materiálov.

Nová pobočka mBank v Eurovea predstavuje moderný koncept každodenného bankovníctva, ktorý umožňuje poradenstvo a administráciu zložitejších finančných produktov, ako je napríklad mHypotéka alebo mPôžička Plus. Klienti tiež získajú podrobnejšie informácie o produktoch, alebo si v priebehu pár minút môžu založiť nový účet. Vďaka bezpečným terminálom s pripojením na internet môžu realizovať akékoľvek transakcie cez internet banking aj v prípade, že so sebou nemajú svoje zariadenie.

Otváracie hodiny: Pondelok - Nedeľa 10:00 - 21:00
Pobočku nájdete na -1. podlaží nákupného centra Eurovea.

A na koniec pripájame niekoľko fotiek zo včerajšieho slávnostného otvorenia.

Príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás :-)

 

LED obrazovky s aktuálnymi informáciami o našich produktoch

 


Detský bankomat pre najmladších návštevníkov

 

Komentár (2)

Pridať komentár

Odoslať správu

@pras
vďaka za nápad. Musím zistiť, ako je to zo zverejňovaním fotiek z našich aktuálnych priestorov, či je to vôbec možné. V každej firme je to inak, niekde s tým nie je problém, niekde okolo toho robia drahoty. Priznám sa, doposiaľ som nezisťoval ako sú tieto pravidlá nastavené u nás. Myslím, že to pôjde, ale radšej si to ešte overím.
Podobne aj s fotografiami z bývalých priestorov - tam bude navyše celkom výzva nejaké fotografie vôbec nájsť. Pár sa mi ich, verím, podarí získať :-)

A môžeme vás ako vítaní navštíviť aj vo vašich priestoroch sídla? Párkrát som tu totiž zmienil námet, že pri prezentáciách všetkého možného, tu vždy chýbali fotky týchto priestorov (minulých/súčasných), a žeby ste to mohli aspoň na blogu napraviť - k čomu však nikdy neprišlo.