späť

Lovecká sezóna začína. Ulovte si 20 eur pre seba i svojich priateľov.

Súčasné teploty hovoria skôr o opaku, ale letná ponuka od mBank vás jednoducho navnadí! Môžete získať vouchery na dovolenku či na nákup na Mall.sk, výhodné úročenie osobného konta a teraz si ešte môžete uloviť až 100 eur ako odmenu za odporúčanie. Takáto ponuka nenechá nikoho chladným!


Dvojmesačné letné prázdniny už nemá veľa z nás, ale radosť si predsa musíme urobiť aj tak. mBank celé leto rozdáva vouchery na dovolenku v hodnote 100 EUR, ktoré je možné využiť hneď v niekoľkých krajinách Európy. A že sa tento rok už nikam nechystáte, alebo máte dovolenku už naplánovanú a zaplatenú? Nevadí, zľava platí dva roky, takže ju môžete využiť napríklad v zime na lyžovačku alebo celý budúci rok, kedykoľvek na vás padne potreba si oddýchnuť a niekam vyraziť. Jedným z mnohých spôsobov ako poukaz získať je odporúčanie svojho známeho. V takom prípade dostanete 100 EUR na dovolenku obaja (spolu na ňu ísť ale nemusíte) :)

 

Nechajte jelene žiť!


Keďže ste žiadali aj o obľúbenú finančnú odmenu, rozhodli sme sa, že spolu s rastúcimi teplotami necháme rásť aj benefity od mBank a vyhlasujeme "loveckú sezónu", počas ktorej si môžete uloviť nielen sľúbený voucher, ale aj 20 eur na mKonto pre vás aj vášho známeho. Jelene teda radšej nechajte žiť a poďte si s nami užiť leto a pohodu s ním spojenú. Lov platí po dobu tzv. Happy weeku od 10. do 16. augusta.

 


mBank ponúka benefity aj novým zákazníkom, na ktorých čaká tiež 100 eur voucher pre tých, ktorí sa k nám pridajú počas spomínaného happy weeku ešte 20 eur a ako bonus pre využívanie mKonta získavajú noví zákazníci úročenie bežného účtu 2% pa po dobu prvých 6 mesiacov.


Veľké letné rozdávanie pokračuje naprieč produktami, takže noví žiadatelia o pôžičku získajú voucher na dovolenku a pre získanie poukazu v hodnote 30 EUR na útratu na Mall.sk stačí zadať kód akcie, ktorý nájdete na našich stránkach. A aby toho nebolo málo, pri refinancovaní nad 4000 eur získate tablet zadarmo.

 
Ak vás leto s mBank poriadne navnadilo, prečítajte si počas doplňovania tekutín pravidlá happy weeku.


Lovu zdar!
 

Tagy:

dovolenka, MGM, akcia, leto