späť

Nové platobné karty mBank

Do ponuky kreditných kariet sme od včera zaradili tri nové typy bezkontaktných kariet od MasterCard.

 • mKreditka
 • mKreditka e-Shop
 • mKreditka Plus

Ponúkame vám možnosť vyskúšať si ich zadarmo a to až na obdobie troch mesiacov, počas ktorých vám nebudú účtované žiadne poplatky za vedenie. Môžete ale získať oveľa viac, stačí si len vybrať tú správnu mKreditku presne pre vás. Otázka neznie či, ale akú kreditku si zaobstarať! V rámci noviniek tiež prinášame debetnú mKartu od MasterCard.

 

mKreditka
karta, s ktorou nemusíte strážiť splatnosťS mKreditkou MasterCard sa staráte len o to, ako ju využívať. Starostlivosť o splatnosť prenechajte nám - vďaka automatickej 100% splátke zdarma všetko sami zariadime a vy budete mať istotu, že nezaplatíte žiadne úroky za oneskorenie. mKreditka je ideálna pre každého, kto chce mať stále k dispozícii dostatok financií. A ak na karte "otočíte" aspoň 50 EUR mesačne, nezaplatíte žiadny poplatok za jej vedenie.

Čo je na mKreditke najlepšie?

 • nulový úrok a žiadne poplatky za kartu počas prvých troch mesiacov
 • výbery z bankomatu nad 50 EUR doma aj v zahraničí bez poplatku
 • peniaze späť z každej platby kartou u obchodníkov v programe MasterCard Priceless Specials vrátane automatickej registrácie tohto programu
 • 54 dní bezúročného obdobia vrátane automatickej 100% splátky zdarma

 

 

mKreditka e-Shop
karta, vďaka ktorej sú internetové nákupy výhodnejšie a bezpečnejšieNaša mKreditka e-Shop bola navrhnutá tak, aby ste mohli na internete nakupovať ešte pohodlnejšie.

 • rovnako, ako v prípade základnej mKreditky, sú aj s mKreditkou e-Shop automatické 100% splátky zdarma.
 • 2% z každého nákupu na internete získate späť na sporiaci účet mSporenie.
 • v rámci programu MasterCard Priceless Specials dostanete peniaze späť za platby kartou u vybraných obchodníkov.
 • Navyše k novej mKreditke e-Shop zadarmo získate aj poistenie proti zneužitiu karty. Využiť môžete aj možnosť dohodnutia unikátneho poistenia online identity, ktoré vás ochráni pri neoprávnenom použití vašich hesiel alebo pri dodaní poškodeného tovaru z e-shopu.

A mesačný poplatok? Žiadny, ak s mKreditkou e-Shop zaplatíte mesačne aspoň 75 EUR.

 

 

mKreditka Plus
karta, ktorá vás odmení hneď päťkrátPrémiová mKreditka Plus vám dá hneď päť výhod:
1) 1% z každej platby získate späť na sporiaci účet mSporenie
2) k tomu navyše až 50% zľavy u partnerov programu MasterCard Elite
3) peniaze späť za platby u obchodníkov v programe MasterCard Priceless Specials
4) garancia najnižšej ceny vášho nákupu, ochrana vami nakúpeného tovaru pri preprave a predĺženie záruky zakúpeného tovaru vďaka poisteniu nákupu
5) komplexná asistencia pri havarijnej situácii vo vašej domácnosti, napr. zabuchnuté dvere od domu či auta, právnej asistencie apod. v rámci poistenia asistenčných služieb

Mesačný poplatok vám nebudeme účtovať ani za mKreditku Plus, ak dosiahnete obrat na karte aspoň 150 EUR za daný mesiac. Prvé tri mesiace je vedenie karty zadarmo.
 


Čo ak už mám mKreditku Visa?
Máte už našu mKreditku Visa a chceli by ste novú mKreditku MasterCard? Stačí o ňu požiadať, a akonáhle ju dostanete, existujúcu zmluvu na mKreditku Visa môžete vypovedať.

Pokiaľ nič meniť nepotrebujete a mKreditku Visa chcete využívať aj naďalej, netreba robiť vôbec nič. Svoju kreditku využívajte ako doteraz, v prípade skončenia platnosti vašej starej karty Visa vám pošleme opäť kartu Visa. Všetko teda zostane tak, ako ste zvyknutí.
 

tím mBank