späť

Kto vám kryje chrbát? Vo svete financií sa môžete spoľahnúť na mBank

Každý z nás potrebuje v živote istotu. Niekedy sú nám oporou naši blízki, niekedy sa holt musíme poistiť sami. Našim klientom preto ponúkame celý rad poistných produktov a niektoré teraz môžu mať dokonca úplne zadarmo.


Kým odídete lyžovať do Álp, dohodnite si cestovné poistenie


Rozhodne ani v najmenšom nechceme podceňovať vaše schopnosti, či už sa chystáte na lyže, snowboard alebo sánky. Ale ostatní, menej zdatní, športovci by vás na svahu mohli ohroziť. Nehovoriac o dlhom cestovaní, namrznutých cestách, vreckároch v radoch na lanovku a tak ďalej. Keby ste sa na snehu a ľade dostali do nepríjemnej situácie, s poistením sa vám z nej podarí vykorčuľovať lepšie. V zahraničí pokryje liečebné náklady a asistenčné služby, zodpovednosť za škodu, právnu pomoc a kauciu pre prípad dopravnej nehody, stratu alebo zničenie batožiny a vecí osobnej potreby a nezabúda ani na smrť alebo trvalú invaliditu v dôsledku úrazu.


Je jedno, koľkokrát za rok do zahraničia vyrazíte, ak raz poistenie dohodnete, platí po celý čas platnosti vašej karty. Rozhodujúca je len dĺžka konkrétneho pobytu v cudzine.

 

Typ poistenia Typ karty Osoby, na ktoré sa vzťahuje Maximálna dĺžka pobytu
Cestovné poistenie Osobné Debetné karty Visa aj MasterCard, kreditná karta Visa Classic, všetky mKreditky Držiteľ karty 45 dní
Cestovné poistenie Rodinné Classic Debetné karty Visa aj MasterCard, kreditná karta Visa Classic, všetky mKreditky Držiteľ karty + rodinní príslušníci 45 dní
Cestovné poistenie
Rodinné Gold
Kreditná karta Visa Classic aj Gold, všetky mKreditky Držiteľ karty + rodinní príslušníci  60 dníPotrebujete požičať peniaze, ale máte obavy, že ich nezvládnete splácať ? Budeme vám kryť chrbát


Páči sa nám vaša opatrnosť - je dobré si veci poriadne premyslieť! Práve teraz sa vám darí a premýšľate nad uzavretím vyššieho úveru, nie ste ale ľahkovážni a uvedomujete si, že nikdy neviete, čo si pre vás život prichystal. Práve pre rozvážnych klientov, ako ste vy, máme v ponuke Poistenie k pôžičke a Poistenie k hypotéke, ktoré sa postarajú o úhradu vašich záväzkov voči banke. Môžete si ich dohodnúť súčasne so žiadosťou o úverový produkt od mBank.


Opatrnosti nie je nikdy dosť, mnohým našim klientom preto kryjeme chrbát pre prípad výpadku príjmov. Aby sebe a svojej rodine zabezpečili dostatočnú životnú úroveň, či už ich v živote stretne čokoľvek, zriaďujú si u nás Poistenie pravidelných výdavkov a Poistenie schopnosti splácať ku kreditnej karte.

 

  Na čo sa vzťahuje    Komu je určené     Cena Spôsob úhrady
Poistenie k pôžičke  Strata zamestnania, úracovná neschopnosť,
Invalidita III. stupňa,
Úmrtie
Všetci žiadatelia a ich spolužiadatelia či spoludĺžnici

1) Základná: 4,5 % z mesačnej splátky pôžičky


2) Rozšírená: 6,5 %z mesačnej splátky pôžičky

3) Komplexná: 7,5 %z mesačnej splátky pôžičky

Mesačne
 Poistenie k hypotéke

Invaliditu III. stupňa z dôvodu úrazu alebo choroby,


Úmrtie z dôvodu úrazu alebo choroby

 Všetci žiadatelia

  1) Prvých 24 mesiacov od dátumu prvého čerpania 1,5 % z poskytnutej čiastky úveru


2) Od 25. mesiaca 0,025 % z dĺžnej čiastky úveru

 1) Jednorazovo
Buď automatickým stiahnutím z mKonta, alebo navýšením hypotekárneho úveru a pripočítaním k splátkam hypotéky,


2) Mesačne

 Poistenie pravidelných platieb

Invaliditu III. stupňa, úmrtie

  Všetci klienti

A)   3,29 EUR
A1) 3,29 EUR
B)   5,61 EUR

 Mesačne
 Postenie schopnosti splácať ku kreditnej karte

 1) Základné:
Pracovná neschopnosť, invalidita III. stupňa, úmrtie


2) Komplexné:
Strata zamestnania, pracovná neschopnosť, invalidita III. stupňa, úmrtie

 Všetci držitelia všetkých typov kreditných kariet

 1) 0,29 % z aktuálnej výšky dlžnej čiastky na konci zúčtovacieho obdobia,


2) 0,49 % aktuálnej výšky dlžnej čiastky na konci zúčtovacieho obdobia

 Mesačne, ak klient daný mesiac z kreditnej karty čerpalPoistenie zneužitia karty


Niekedy sa to jednoducho stane - zabudnete peňaženku v nákupnom košíku, v električke vám niekto siahne do vrecka či kabelky, necháte svoje veci niekde ležať bez dozoru a zrazu ste bez peňazí, dokladov a platobnej karty. Je veľa dôvodov, prečo sa nechať poistiť proti zneužitiu karty. Napríklad v rade na varené víno na vianočných trhoch sa chcete určite radšej pozerať na výzdobu namiesto po vreckároch. Poistenie zneužitia karty sa vzťahuje ako na stratu, tak na krádež nielen samotnej karty, ale celej batožiny vrátane jej obsahu (peňaženky, okuliarov, dokladov, kľúčov, telefónu či hotovosti). Pravdepodobnosť mizivá, ale stále existujúca - niekomu sa dostane do rúk nielen vaša karta, ale aj PIN kód. Aj toto riziko naše poistenie proti zneužitiu karty pokrýva. Kryje vám chrbát po celý čas platnosti karty, a to len za 0,63 eura mesačne.

Nakupujte bezpečne a výhodne


Chcete mať istotu, že nakúpite vždy najvýhodnejšie? Poistenie nákupu vám zaručí najnižšiu cenu - ak v inom kamennom obchode nájdete rovnaký produkt lacnejšie, rozdiel vám zaplatíme. To ale nie je všetko. Budeme v strehu aj v prípadoch poškodenia tovaru pri preprave (vrátane právnej ochrany) a záruku na zakúpený tovar vám predĺžime z dvoch rokov na tri. Ak si dohodnete poistenie nákupu pre mKreditku Plus, bude automaticky platiť tak dlho ako vaša karta, a to zadarmo, pri mKreditke a mKreditke e-Shop si sami zvolíte dobu jeho trvania a zaplatíte zaň 1,40 eur mesačne.


Už niekoľkokrát sme vás na našom blogu informovali o hackerských útokoch, ktoré majú jediný cieľ - pripraviť nás o peniaze na účte. Metód majú veľa a vymýšľajú stále ďalšie. Väčšina z nich spočíva v získaní vašich údajov, s pomocou ktorých pristupujete k svojmu kontu. Istotu, že s vašimi užívateľskými menami a heslami nikto nebude zaobchádzať, ako sa mu zachce, vám sľúbiť nemôžeme, ale aspoň vám pomôžeme s nápravou škôd. Ak si dohodnete Poistenie online identity, pokryjeme straty, ktoré vám vznikli neoprávneným použitím platobnej karty a autorizačných údajov, ako sú heslá, číslo karty a pod. Navyše vás ochráni aj pri nakupovaní v e-shopoch. Nemusíte sa zdĺhavo dohadovať s predajcom, ak vám tovar dodá len čiastočne či poškodený alebo ho nedodá vôbec. Poistenie online identity kryje náhradu škody až do výšky 800 eur a na to právnu ochranu v prípade podvodu až do výšky 2000 eur. V prípade jeho dohodnutia sa vám každý mesiac strhne 2,10 eura z vašej kreditnej karty, iba s mKreditkou e-Shop vás bude stáť iba 1 euro.

Upratovanie nie je jediná havária, ktorá môže stretnúť vašu domácnosť


Z úprav a opráv domácnosti často vyplývajú nielen radosti, ale aj starosti, lebo aj majster tesár sa  raz utne. S Poistením asistenčných služieb pre domácnosť budeme pripravení obhajovať vaše práva, ak zveríte svoj domov do rúk nepoctivého predajcu alebo poskytovateľa služieb. Ochotne vám pomôžeme uhradiť náklady na remeselníka, ktorý dohodne nápravu neplánovanej katastrofy priamo u vás doma. Toto poistenie kryje havarijné situácie, zablokovanie dverí a zámkov, opravy domácich spotrebičov, poškodenie zámkov a kľúčov poisteného vozidla, odstránenie výskytu nežiaduceho hmyzu a hlodavcov a ďalšie nepríjemnosti. Poistenie je určené len držiteľom mKreditiek, pričom majitelia mKreditky Plus ho majú úplne zadarmo, pri zvyšných dvoch mKreditkách stojí 1,60 eura za mesiac.


Aké poistenie môžete mať v mBank zadarmo alebo so zľavou?


K novým kreditným kartám od MasterCard sme pripojili aj poistenie, za ktoré nemusíte platiť vôbec.


-    Spolu s mKreditkou Plus získate automaticky Poistenie nákupu a Asistenciu vrátane poistenia spotrebiteľskej právnej ochrany.
-    K mKreditke e-Shop vám zase venujeme Poistenie zneužitia karty a 50% zľavu na Poistenie online identity.


Dohodnutie poistenia je veľmi jednoduché


Všetky naše produkty si môžete založiť z pohodlia domova. Stačí si v sekcii Poistenie vybrať to, ktoré vám vyhovuje, a vyplniť žiadosť, alebo zavolať na mLinku. Dohodnúť je ho možné aj prostredníctvom internetového bankovníctva v sekcii Supermarket - Žiadosti - Poistenie. Noví klienti oň môžu požiadať spolu so žiadosťou o založenie účtu alebo kreditnej karty.

 

 

 

Tagy:

poistenie