späť

Platobné nálepky mBank a súťaž o tablet

Do nového roku sme vstúpili s informáciou o platobných nálepkách, teda o jednej z blízkych mNovinek, ktorými vás plánujeme zahŕňať nielen po zvyšok celého roka. Váš obrovský záujem na sociálnych sieťach nás tak veľmi potešil, že by sme pred finálnymi úpravami radi spoznali aj váš názor. Platobné nálepky pripravujeme pre vás a tak je najdôležitejšie aby ste boli spokojní predovšetkým vy, naši zákazníci a fanúšikovia.

Než sa ale dostaneme k samotnému hlasovaniu ohľadom konečných detailoch nálepiek, musíme splniť sľub, ktorý sme vám dali na Facebooku - prezradiť pár nových informácií a odpovedať na najčastejšie otázky, ktoré ste nám písali:

-    Platobná nálepka (alebo mNálepka) je samostatná debetná karta, nie zmenšená kópia vašej existujúcej karty.
-    Na mNálepke si nastavíte PIN, ktorý môže byť rozdielny od PINov ostatných kariet.
-    mNálepku si môžete nalepiť kamkoľvek chcete, dôležité je, aby mal predmet vhodný povrch, z ktorého nálepka neodpadne ani ju omylom nestrhnete.
-    V prípade straty môžete mNálepku blokovať v aplikácii alebo v internetovom bankovníctve ako akúkoľvek inú kartu.
-    Ak si mNálepku zaobstaráte k existujúcej debetnej karte, máte túto debetnú kartu zadarmo aj v prípade, že požadovaných 20 eur mesačne miniete len samolepkou alebo v kombinácii karta + mNálepka.
-    mNálepka neobsahuje CVV/CVC kód, pri strate ju teda nemožno zneužiť pre online nákupy. V každom prípade ale stratenú mNálepku okamžite blokujte!
-    Bezkontaktné platby do 20 eur vykonávate mNálepkou bez nutnosti zadať PIN, pri čiastkach prevyšujúcich túto sumu je PIN vyžadovaný.
-    Nie je možné sa prihlásiť do testovania mNálepky, testovanie už prebieha.
-    mNálepku si budete môcť objednať v sekcii Supermarket v internetovom bankovníctve.
-    Vzhľad samolepky je jednotný a veríme, že sa páči nielen milovníkom plazov a geocachingu ☺
-    Koľko bude samolepka stáť? Povedzte nám svoj názor a pomôžte nám tak urobiť samolepku pre zákazníkov čo najlepšie.
 

 


Áno, naozaj sa pýtame my vás, koľko by naša nová platobná nálepka mala stáť. Váš názor je pre mBank veľmi cenný a dôležitý, preto sme pre vás pripravili krátky dotazník s niekoľkými možnosťami. Za jeho vyplnenie vám budeme vďační.

Aby sme vás trošku motivovali, aby ste sa nehanbili povedať svoj názor, máme pre vás pripravenú aj súťaž. Na konci dotazníka nájdete tipovaciu otázku a ten z vás, ktorý tipne najlepšie a najrýchlejšie, získa tablet! Druhé až piate miesto odmeníme balíčkom reklamných predmetov od mBank.

Ďakujeme za váš názor! Nezabudnite nás sledovať na Facebooku a Twitteri. Vďaka sociálnym sieťam vám neunikne ani jedna z pripravovaných noviniek a verte, že je sa na čo tešiť! ;)
 

Dotazník

Pravidlá akcie