späť

Odporučte svojim známym mKonto alebo mKonto Biznis a získajte obaja po 20 eur

Ako ste si už možno zvykli, s mBank nielen šetríte na poplatkoch, ale dokonca s nami môžete zarobiť veľmi príjemné peniaze. Asi už tušíte, o čom je reč, že ? Obľúbená akcia s odporúčaním za odmenu je späť!

V súčasnej dobe prebieha podobná akcia, počas ktorej všetci naši noví zákazníci dostávajú na mKonto vstupných 20 eur, aby bol ich štart v novej banke čo najpríjemnejší a mohli si tak vyskúšať, čo všetko im môže nová banka ponúknuť.

Ale ani na existujúcich zákazníkov sme nezabudli, a tak tu máme možnosť získať odmenu 20 eur pre vás i vašich  známych, ktorých k nám odporučíte.

 

Odporučiť môže každý, kto má u nás mKonto a nezáleží, či je našim klientom dlhé roky, alebo pár dní. Dôležité je, že je spokojný a má dôvod mBank odporučiť svojim priateľom. Ak kamarát alebo známy dá na vašu radu a aktivuje si u nás účet, dostanete obaja po 20 eur, aby ste u nás boli ešte spokojnejší :)

Je dôležité vedieť, že odporučiť a získať môžete aj mKonto Biznis. Pokiaľ je teda medzi vašimi priateľmi obchodník, ktorý by využil výhody nášho podnikateľského mKonta, rozhodne ho radi privítame. Odmena 20 eur pre oboch je jasná vec :)

Podnikáte priamo vy a stále ešte nemáte naše podnikateľské mKonto Biznis? Máme pre vás tip: vybavte si mKonto Biznis, do kolónky Promo vyplňte telefónne číslo spojené s vašim bežným účtom v mBank a získate 20 eur na oba účty ;)

 

Neváhajte a osloboďte svojich blízkych od poplatkov. Nie je lepšia rada než tá založená na osobnej skúsenosti a odporúčaní. Pre získanie odmeny stačí zadať telefónne číslo odporúčateľa do kolónky "promo" v žiadosti o osobný účet mKonto alebo mKonto Biznis a stať sa ďalším spokojným klientom mBank. Potom sa už môžete obaja tešiť na odmenu a na výhody z nového mKonta.

 

 

Nezabudnite telefónne číslo vyplniť v správnom tvare, inak sa zbytočne pripravíte o odmenu. Promo kód je deväťmiestny tvar telefónneho čísla odporúčateľa.

Akcia trvá od 15. 2. do 28. 2. 2016 takže dlho nečakajte, odmeníme vás až za 5 odporúčaní, takže môžete získať až 100 eur.

Podmienky akcie

 

 

 

Tagy:

akcie