späť

Prihláste sa na svojom iPhone do aplikácie mBank pomocou Touch ID

Mať dokonalý prehľad o svojich financiách za každej situácie je dôležité asi pre každého. A kto si má pamätať, koľko presne minul včera, nieto napríklad pred troma týždňami, že? Vďaka mobilnej aplikácii vidíte stav svojho konta kedykoľvek chcete. K zobrazeniu detailnej histórie stačí pár sekúnd času a ochranný PIN. Užívatelia iOS teraz navyše majú možnosť prihlásiť sa do mobilnej aplikácie mBank ešte pohodlnejšie - iba odtlačkom prsta! Pred mesiacom sme užívateľom iOS a Android systémov priniesli niekoľko výrazných noviniek, medzi nimi napríklad možnosť zmeny kartových limitov priamo v aplikácii alebo overené volania na mLinku. Veľkým želaním mnohých z našich zákazníkov a fanúšikov na sociálnych sieťach bola aj možnosť prihlásiť sa do mobilnej aplikácie cez Touch ID, teda len priložením odtlačku prsta.


Aktuálna verzia 2.3.2 spomínané želanie splnila a je tak ďalšou zmenou k lepšiemu nielen v mobilnej aplikácii, ale aj v službách mBank celkovo.


V rámci dodržiavania najprísnejších bezpečnostných pravidiel je Touch ID podporované iba pre prihlásenie do aplikácie. Pre autorizácia je aj naďalej potrebné zadať PIN kód. Bezpečnosť vašich financií je pre nás prioritou.


Aplikácia využíva odtlačky prstov uložené v telefóne, len ak si túto možnosť prihlasovania zvolíte. Samozrejme to nie je povinné, prihlásenie cez PIN kód je možné aj naďalej.


Nezabudnite nás sledovať aj na našich sociálnych sieťach, nech vám podobné novinky neuniknú.
 

                                

   
 

Tagy:

Touch ID