späť

Zostaňte s internetom kamaráti - poistite sa

Všetko má svoje pre a proti. Podľa nás je holý fakt, že internet je úžasný, ale bohužiaľ aj on má svoje muchy. Síce so všetkým pomôže, uľahčí a urýchli nám prácu a nie je skúpy na informácie, je to skrátka “kľuďas”, avšak jeho schopnosť zdieľať občas využije aj nejaký ten “záporák”. Našťastie sa môžeme brániť!


Poistenie proti škodám, ktoré vám vznikli na internete, nie je na Slovensku zatiaľ bežné. My ho ale klientom ponúkame, pretože chceme, aby sa v on-line prostredí cítili čo najlepšie. Dohodnúť si ho môžete pri žiadosti o mKreditku, alebo vo svojom internetovom bankovníctve, ak už niektorú z mKreditiek máte. Ak nevidíte dôvod, prečo by ste to mali urobiť, radi vám všetko vysvetlíme.


Zneužitie osobných údajov
Tak po prvé - všetci ľudia nie sú takí dobrí ako vy (alebo my). Podvodníkom sa môže podariť získať a neoprávnene použiť vaše prístupové heslá, osobné údaje a ďalšie informácie, ktoré mu do rúk nepatria. Tému internetových útokov na bankových klientov, najmä tzv. phishingu, sme prehľadne rozviedli v článku Pozor na internetových podvodníkov. Vrelo odporúčame jeho prečítanie, uvedené informácie by mal totiž určite poznať každý, kto sa pohybuje v on-line prostredí. Ak budete poistení, pomôžeme vám riešiť podvod právnou cestou.


Nedodanie tovaru
Občas sa môže stať, že zásielku obdržíme v pokazenom stave, alebo k nám nedorazí vôbec. Na vine nemusí byť len obchodník, váš balík si môže cestou odskočiť von z dopravného prostriedku, za regál alebo do diery, nehľadiac na to, že celý rad ľudí dostane príležitosť si ho privlastniť.


Ak ste si kúpili úplne nový tovar, nechali si ho poslať z obchodu so sídlom na území EÚ, jeho cena sa pohybovala medzi 45 – 800 € a prevádzkovateľ e-shopu vás vopred neupozornil, že nestíha plánovaný termín dodania, postaráme sa o vaše právne výdavky do výšky 2 000 € a uhradíme škodu až do 800 € ?


My za vás vyriešime právne záležitosti


Ak sa spor kvôli zneužitiu identity potiahne dlhšie ako 5 mesiacov, preplatíme právnu ochranu až do limitu 2 000 € a utrpenú škodu do výšky 800 €. To znamená, že za vás uhradíme napríklad:


-    podvodnú transakciu realizovanú na vrub poisteného
-    poštové náklady vynaložené poisteným, ktoré bezprostredne súvisia s poistnou udalosťou
-    telefónne poplatky vynaložené poisteným, ktoré bezprostredne súvisia s poistnou udalosťou
-    náklady na získanie nových dokladov totožnosti
-    bankové poplatky za vydanie novej bankovej karty
-    …Čo za to?


Aj poistenie samozrejme niečo stojí, ale v porovnaní s rizikom straty financií alebo identity na internete je mesačný poplatok za náš produkt veľmi príjemný.


Z mKreditky a mKreditky Plus sa bude po zriadení poistenia automaticky odčítať 2,1€ mesačne. Tí z vás, ktorí radi nakupujú v e-shopoch a zaobstarali si preto mKreditku e-shop, od nás majú zľavu 50%. Mesačne sa im teda z karty na poistenie odošle iba 1€.


Dúfame, že sa nikdy, vážne NIKDY! nestanete obeťou podvodu a že vás každý nákup on-line len poteší. Aj napriek tomu si nemôžeme odpustiť upozornenie na možné
 

Tagy:

poistenie