späť

Už tretíkrát v rade sme sa umiestnili v súťaži TREND Hypotéka roka

Musíme sa s vami podeliť o príjemnú novinku - aj tento rok sme sa v súťaži o najlepší hypotekárny produkt dostali na stupeň víťazov! A máme z toho nesmiernu radosť.

Rovnako ako vlani sme sa umiestnili na 3. mieste v kategórii Refinančná hypotéka roka 2016. Boli sme jedinou malou bankou, ktorá uspela a do hotela Carlton v Bratislave si spolu s veľkými bankami prišla pre svoju cenu. O to viac si túto odmenu vážime.

"Aj ked sme malá banka, na tomto pódiu stojíme tretíkrát v rade. Medziročne sme v hypotékach rástli takmer o 20%. Vzhľadom na silnejúcu konkurenciu na slovenskom trhu je to čoraz ťažšie, ale dobrou správou je, že nakoniec z celej tej snahy profituje klient a pre nás v mBank je on ten prvoradý,“ vyjadril sa generálny riaditeľ mBank na Slovensku Przemyslaw Klobut.

Veľmi ďakujeme všetkým našim klientom za cenné spätné väzby, vďaka ktorým môžeme naše služby a produkty ďalej prispôsobovať meniacim sa nárokom a požiadavkám. Sme veľmi radi, že sa s nami rozprávate, či už na pobočkách, na mLinke, alebo na sociálnych sieťach. Neprestávajte!

Prestížne ocenenie Hypotéka roka udeľuje týždenník Trend a Fincentrum, spoločnosť venujúca sa finančnému poradenstvu. Ponuku hypoték na Slovensku tento rok hodnotili už tretíkrát. O produktoch hlasovala porota zložená z deviatich nezávislých porotcov, odborníkov na osobné financie, ktorí vychádzali z vlastných skúseností s jednotlivými hypotékami