späť

mBank otvorila novú vlajkovú pobočku aj v Žiline

Otvorenie novej mBank pobočky si nemohol 29. apríla v žilinskom Auparku nevšimnúť snáď nikto. Sympatické hostesky zaujali už z diaľky a kto ich prehliadol, šiel za vôňou popcornu alebo za hlasmi detí, ktoré sa tešili zo zábavného bankomatu vytvoreného špeciálne pre nich.


Po úspešnom uvedení nového konceptu Light Branch v bratislavskej Eurovea tak pribudla nová pobočka aj na prvom podlaží nákupného centra Aupark Žilina. Na rozlohe 79 metrov štvorcových ponúka pohľad do budúcnosti moderného bankovníctva. Vybavená je LED obrazovkami, tabletmi, digitálnym bankomatom pre deti a oddelenou časťou pre poradenstvo. Celkový dizajn sa nesie v jednoduchom a praktickom duchu s použitím kvalitných a trvácnych materiálov.
 


„Naše pozitívne skúsenosti s premiérovou Light Branch pobočkou v Bratislave ukazujú, že koncept moderných obchodných miest v nákupných centrách sa osvedčil a navyše nám prináša novú skupinu zákazníkov. Kamenné pobočky naďalej vnímame ako doplnok k našim digitálnym kanálom, ktorý zvyšuje našu prítomnosť aj mimo internetu a mobilnej aplikácie. V budúcom roku plánujeme modernizovať aj ďalšie z našich existujúcich obchodných miest,“ uviedol Przemyslaw Klobut, generálny riaditeľ mBank na Slovensku.

Tagy:

pobočka