späť

Ako bolo na pive s riaditeľom mBank?

S menším meškaním, ale predsa som sa dokopal k napísaniu kratšieho článku z nášho pivného festu - mPub. Pozitívne reakcie na mFóre si všimol hádam každý, a preto bude na mieste povedať, čo sa tam také fantastické udialo.

Na úvod musím povedať, že žiadna iná slovenská banka Pivo s riaditeľom ešte nikdy všetkým svojim klientom neponúkala :P
Všetci klienti sa presvedčili, že riaditeľ Marek Duban a všetci zamestnanci mBank sú ľudia otvorení, priateľskí a komunikativní /ocenil to aj Stano z Petržalky, ktorý to chcel pôvodne vytmaviť Milote za mPÔŽIČKU/.

Keďže si väčšina z klientov chcela posedieť a poklábosiť s riaditeľom mBank, urobili sme to inak. Vybrali sme dobrovoľníka a ten kládol otázky na telo za všetkých prítomných. Tento akoby kvíz sa zvrhol do veľkej a konštruktívnej diskusie, kde občas zavládlo aj napätie. Marek Duban však z pálčivých otázok obratne vykorčuľoval, začo si vyslúžil pochvalu mnohých prítomných a nakoniec prišlo aj na prosby o autogram :P

Po odovzdaní iPhonov výhercom mVyhľadávača a niekoľkých ďalších poviných jazdách sa už každý mohol započúvať do hudobnej produkcie DJa, užívať si uvoľnenú atmosféru a popíjať pivečká na náš účet. Že túto možnosť využili aj celebritky, vidíte na fotke /Jano z Pošty pre teba/.

Každý účastník si z mPubu odniesol nielen dobrý pocit, ale aj tričko mPub s vlastným nickom z mFóra vytvoreným známym bratislavským grafiťákom Dickom. Mne samému v tú noc ostali na spánok iba tri hodiny, no rozhodne neľutujem. Bavil som sa výborne a vďaka reakciám na mFóre viem, že vy tiež. Teším sa teda už dnes na ďalšie stretnutie s vami na mPub 2.0


Matúš Gajdoš
Webmarketing specialist - blogger
mBank.sk

Kategórie:

Zo života banky